Wpis z mikrobloga

Banda rosyjskich morderców zabiła innego rosyjskiego mordercę, bo uznała, że ich zdradził, a onuce z wykopu mają ból dupy i pieprzą, że to wina Ukraińców.

Po tym, jak przekonywali, że śmierć cywili to nie wina rosyjskich morderców, tylko Zełenskiego, bo nie się nie poddał, to jakoś nie jestem zaskoczony.

Zaraz zaczną przekonywać, że gwałty na Ukrainkach to wina Ukrainek...

To serio jest inna cywilizacja...

#ukraina #wojna #rosja
Tumurochir - Banda rosyjskich morderców zabiła innego rosyjskiego mordercę, bo uznała...

źródło: comment_1668382365tHh8hs3RfdezKuOXINntyX.jpg

Pobierz
  • 13
@Tumurochir: konta założone w tym roku, działalność to ciągle plucie na ukrainę ale jednoczesnie ani słowa o ruskich. Taka taktyka że starają się minimalizować ilość wpisów w ogóle w temacie rosji za to o Ukraińcach klepią tylko źle. Schemat powielany przez część trolli. Jak takiemu zaczynasz cokolwiek wypominać to linia obrony jest "ja nie mówię nic o Rosji więc nie jestem onucą". Albo "znajdź mi kmentarz gdzie napisałem cos o rosji".
@jazmojegopokoju: był sobie jakiś tam ruski żołnierz czy coś co za morderstwo poszedł do pierdla. Miał tyle znajomości że sobie w ruskim więzieniu ogarnał telefon z internetem i oglądając filmiki dowiedział się o wagnerze. Zgłosił się, poszedł na front i trafił do Ukrainskiej niewoli. Dał parę wywiadów, twierdził że on nie jest za rosją i chce walczyć po ukrainskiej stronie etc.
No i teraz pojawił sie filmik na którym typ mówi
@Tumurochir: Trochę mnie ten temat wczoraj ominął - jak ktokolwiek uzasadnia to, że niby to morderstwo to wina Ukraińców? Serio pytam bo nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Bo z tego na ile to próbowałem nadrobić to:

1. Ruski bandzior wstąpił do grupy Wagnera
2. Pojechał na wojnę
3. Tam wpadł w ręce Ukraińców
4. Ukraińcy wymienili go na swoich żołnierzy
5. Ruscy go #!$%@? młotem

W którym tu niby