Wpis z mikrobloga

Wszyscy o plotkach o spinie z Monaco, a to nie tak, że Perez gadał ze Sky mimo bojkotu ze strony RB i Maxa? Skoro zespół, czy kolega z zespołu, którzy są atakowani przez telewizję i dziennikarzy Sky uznają, że nie dają się ciągle kopać i mają w dupie brytoli, a Checo sobie na luzie z nimi gada, to rozumiem #!$%@? Maxa i szybkie przypomnienie, jak wygląda hierarchia w zespole oraz co myśli o takim zachowaniu i tej "grze zespołowej", o której tu wszyscy piszecie. Wyłamanie się Checo z bojkotu Sky było równie #!$%@?, jak dzisiejsze zachowanie Maxa. Ale jak widać, zasłużył.
#f1
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Redoxx: To Checo nie dołączył do bojkotu? Byłem przekonany, że cały zespół miał zakaz rozmowy ze Sky, ale nie weryfikowałem tego bo oglądam na Eleven
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Redoxx: Uuuu, nieładnie z jego strony. Teraz to już serio nie wiem co o tym myśleć. Checo się #!$%@? zachował, ale Max też nie powinien publicznie prać brudów na przekór zespołowi. O ile w ogóle o to chodzi, bo na razie gdybamy
@Tr8025: No tak, obaj się zachowali #!$%@?, niekoniecznie grając fair dla zespołu i siebie wzajemnie. Szczególnie, że nie chodziło tylko o "papierowe mistrzostwo", ale też kryzys RB spowodowany przekroczeniem budżetu i nagonkę m. in. Sky.