Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: No, ale ma YT i nie ma co gdybać gdzieby był. Zawsze mnie wkurza takie gadanie, bo mam kumpla, który w szkole nie był zbyt lotny (nawet bym powiedział, że był bardzo głupi i to nie chodzi o wiedzę książkową, ale również taką życiową) i on kończy trzeci dom stawiać, a mnie na jeden nie stać. A wszyscy się zastanawiali w szkole, co taka sierota będzie robić w życiu.
  • Odpowiedz
@Synsynasmoka: no akurat ci teoretycznie mniej "inteligentni" ludzie często są bardziej obrotni, mają lepiej gadane, i nie boją się wyzwań przez co osiągają w życiu to co chcą osiągnąć. Też znam chłopaków którzy za czasów mojego gimnazjum ledwo przechodzili z klasy do klasy, lub też czasami nie przechodzili, a mają jakieś swoje firmy budowlane czy inne biznesy i sobie świetnie w życiu radzą. To że ktoś jest prostym chłopem to nie
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Ledwie skończył 18 lat, to już pracował z ojcem na budowach na Saksach. Przy ojcu krzywdy mu nikt nie zrobił, więc spokojnie nauczył się porządnie fachu, no i w gruncie rzeczy języka, W wieku 22, 23 lat już miał firmę i zatrudniał parę osób. A teraz, to już mu się biznesik ozrósł.
  • Odpowiedz