Wpis z mikrobloga

Heja #motoryzacja mam problem z uwaga #cinquecento światła źle działają. Nie moje auto nie znam się :)

Czy w tym aucie są pozycjne? Do świateł pstryczek "unitra" po lewej od kierownicy + dźwigienka pod kierą.

Mam trzy pozycje unitry i dwie dźwigienki. Dźwigienka obie nic nie zmieniają. Unitra - włączać powinna chyba jakieś światła.

Na moje oko to się pali jakaś postojówka i mam pod dźwigienką długie a brakuje normalnych świateł drogowych. Zasięg na 1m lub w niebo długimi.

Żarówki na oko są okej. Zamieniałem bezpieczniki na ten od migaczy - działający.

Przełącznik lub żarówka czy ja nie umiem tego auta obsłużyć?
  • 9
@prezeees: @majk_emigrant: @wielowitamin:
Wyciągnąłem przełącznik unitra. Wydaje się na oko okej. Spinałem na krótko pin pojedynczy na dole do pozycji środkowej - spoko pozycje i deska się włączają. Do pozycji górnej - nie spoko na prawym pinie cisza na lewym mruga oświetlenie deski.

Nie umiem z mojego eksperymentu wyciągnąć wniosków :D może jest ktoś kompetentny? :>
Żarówki na oko są okej.


@wielowitamin: ja bym od tego zaczął sprawdzanie, bo rozgrzebiesz pół auta, a się okaże, że to żarówki xD
Ewentualnie jak nie chcesz kupować na pałę to miernikiem po prostu kostki sprawdź przy reflektorach.