Wpis z mikrobloga

@SerTrapistow o proszę. Pierwsze słyszę. Chociaż to nie jest głupie. Piekarnie w sumie pieką w nocy. Z drugiej strony w tych lepszych piekarniach po wzrostach cen mediów zaobserwowałem, że po 12 swieci pustkami bo mało kto chce se pozwolić na straty
w tych lepszych piekarniach po wzrostach cen mediów zaobserwowałem, że po 12 swieci pustkami bo mało kto chce se pozwolić na straty


@Viking-: kiedyś chodziłem do takiej piekarni co na luzie nawet przed zamknięciem miała jeszcze parę chlebków, drożdżówki a następnego rana sprzedawali to co zostaje z ceną -50% czy tam nawet -60% ale niestety to rzadkie zjawisko :(
są gdziekolwiek całodobowe piekarnie?


@Viking-: taka ciekawostka, u mnie w mieście rodzinnym (poniżej 50k mieszkańców) pod blokiem jest całodobowa piekarnia. Biznes życia xD wracam #!$%@? o 2, a tam ludzie kupują pieczywo, idę rano a tam kolejka taka że ludzie na ulicy czekają, po południu to samo. Pieczywo mają dobre, plus sporo chyba robi ta świadomość że kiedy nie pójdziesz to będzie otwarte, w wyniku tego owa piekarnia wykosiła wszystkie inne