Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, kupiłem sobie kreatynę oraz witaminę D, czy polecacie coś jeszcze? Mam 178 i 68kilo ćwiczę tylko w domu, ćwiczenia typu pompki brzuszki biegam itd.
Zależy mi głównie na przybraniu masy mięśniowej w górnych patriach bo nogi od zawsze mam #!$%@?. Jakieś porady?

#silownia
  • 9
  • Odpowiedz
@Th3gBoy: Od biegania nie urośniesz, pompkami stymulujesz tylko klatkę i nieco triceps i przedni akton barków, zakładając że w ogóle trenujesz blisko upadku. Co z plecami? Innymi aktonami barków? Biceps? Przedramiona? Izolacja na triceps? Jak nie chcesz iść na siłownię to przynajmniej rób podciągania i będziesz miał dużo pełniejszy pakiet. Skup się na treningu i odżywianiu a nie w suplementach, bo suple to może 0.1% wpływ na efekty w twoim przypadku
  • Odpowiedz
@Th3gBoy: Tak jak spytałem po twoim drugim postem, kwestia liczenia kalorii. Jesteś chudym szczurem i z doświadczenia każdy chudy szczur jakiego znam myśli, że je dużo a w rzeczywistości mentalne grubaski takie jak ja zjedzą ich dzienną dietę na przystawkę. Nie widzę dla ciebie innego sposobu niż liczenie kalorii. Dużo zdrowych tłuszczów, sporo węgli, białka stosunkowo mało, w granicach 100-120g dziennie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bulkanator8000 dzięki za rady czytam czytam co pisałeś odpowiedziałem tam, postaram się za jakiś czas wrzucić co i jak, jeszcze dużo się muszę dowiedzieć bo temat jest mocno rozbudowany
  • Odpowiedz
@Th3gBoy: Te słynne pompki i brzuszki w domu to nie jest dobra droga do zbudowanie konkretnej masy.
Osoba początkująca nie będzie mądrze tam progresować (stąd biorą się głupie plany w stylu road to 100 pompek) plus taki trening będzie tworzył sporo dysproporcji mięśniowych. Zapraszam na siłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz