Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wiem co sobie kupię. Motur. Chce sobie kupić jakiegoś chopperka 125 cm. Wolę żeby nie był drogi i może być stary. To mój pierwszy motur. Znajomy miał jakąś hondę która miała 18 lat ale wygląda legancko i dał 3k za nią
#motocykle
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: chopper/cruiser za 3k xD tego jeszcze nie grali. Jakiegoś junaka za 5-6k idzie już powinnc, e sumie za 3k to nie ma NIC. Nawet za Ybr/cbf e dobrym stanie trzeba dać min 5-6k.
@mchmjszk: gn to akurat nie chopper/cruiser, ni to naked, mi to turystyk czy szosa. #!$%@? wie co xD
@Itslilianka: z mniejszych i tańszych to viraszka, masz tam chociaż vałke wsadzona i ze swoją masa jakoś
Chce sobie kupić jakiegoś chopperka 125 cm


@Itslilianka: To najwiekszy krindż w świecie moto. Nie rób sobie tego. Jak byłem na jakichś zlotach, to na tych 125 przyjeżdżali sami Janusze obwieszeni tandetą, wyglądający jak choinka. Jakieś #!$%@? wycieraczki na siedzeniach, co niby miały być dywanami z futra, flagi, breloczki i inne gówna. Skórzana kamizelka z PRL w której #!$%@? naszywek z koła wędkarskiego [z daleka nie widać, co to xD] sztruksy
ale da się coś kupić w miarę sensownego co nie?


@Itslilianka: Oczami da się wszystko kupić. Łzy lecą później, jak mechanik to rozbierze i dzwoni podając listę rzeczy do zrobienia.

pany zesraliscie się jak na elektrodzie czy fani ajfona.


@Itslilianka: To idź w #!$%@? do pierwszego, lepszego komisu i bierz, co stoi. Piszą Ci ludzie uczciwie, żebyś wsadził łeb do kubła z zimną wodą, to zaczynasz ludzi obrażać, tylko wiesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony34: nie no ja laik kompletny i mogę wydać 10k zamiast 3 ale ja chcę tylko motur który będzie jeździł jako tako a nie najlepsza opcję. Ważne żeby odpalał i jechał. Nie wierzę że nie jest możliwym kupić coś sensownego za 5-6k
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: mordo, tu nikt się nie zesrał, a takie są fakty. Moto poważnie interesuje się od początku roku, a 2 msc temu.dopiero kupiłem ybr125 w dobrej cenie (4k) ale i tak parę stówek musiałem w nią włożyć. Rynek 125cc to PATOLOGIA jak napisał @Zielony34: idzie coś kupić ale najlepiej od kogoś znajomego/z moto grupy lub mieć ze sobą kogoś kto się zna.

Co do komfortu to kwestia względna. Na takie