Wpis z mikrobloga

Mam coś przeczucie że finałowy odcinek będzie pełen akcji, nic się nie wyjaśni tylko to będzie zachęta do oglądania nowych seriali bazujących na starych aktorach, wszyscy się pogubią i rozdzielą przez chordy zombie tak że nie będą mogli się znaleźć, Maggie i Negan jako jedna grupa, reszta to w sumie nie wiadomo może zginą. Daryl będzie miał już zginąć ale pojawi się helikopter z Rickiem i go zabierze. Albo go zabiorą i tam spotka Ricka. Albo będą mieli w dupie fanów i nawet nie pokażą Ricka XD Powinno już zakończyć to dzieło bo już tak je przedłużali, ale widać wolą wydawać kolejne gnioty, mam nadzieje że będą lepsze od tych innych pobocznych seriali.
#thewalkingdead #twd
lentilek - Mam coś przeczucie że finałowy odcinek będzie pełen akcji, nic się nie wyj...

źródło: comment_1668338060CpJaxwgWKeDODd1EqXC650.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@lentilek: z nowych odcinków jakie widziałem była scena w której zombie potrafią już się wspinać, ogarniają walkę i to nie są szeptacze.
Więc bedzie jeszcze mnóstwo sezonów, nawet zobaczymy jak zakładają rodzinę i trzymają ludzi w niewoli coś ala Planeta Małp.
Potwierdzone zrodło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrsMsx: w pierwszym sezonie zombie umiały przełazić przez płoty i wybijać szyby kamieniami
To było fajne bo pokazywały że jakieś resztki mózgu odpowiedzialne za myślenie nadal działały a potem zrobili z nich chodzące mięso i tyle
  • Odpowiedz
@archon: W dużym skrócie dołączyli do takiej wielkiej wspólnoty commonwealth gdzie życie wygląda jak dawniej i tradycyjnie ją rozwalili od środka bo coś im się nie podobało xD Jeszcze się okazało w międzyczasie że Alexandrie przerobili na obóz pracy, tamte inne osady to nie wiem chyba rozwalili to zrobiła ta wspólnota. Nawet pociąg mają jeżdżący xd
  • Odpowiedz
@Kamil_O: Gówno ma się dobrze za tydzień je kończą ale wypuszczają kolejne 2 seriale o przygodach Negana i Maggie w New York i osobny o przygodach Deryla w europie xD
  • Odpowiedz
@lentilek: Wkurzę się jak finałowy odcinek tej długiej serii nie będzie się niczym różnił od innych odcinków ostatniego sezonu. Oglądając przedostatni już patrzyłem ile czasu zostało do końca z nadzieją, że jest jeszcze miejsce na upchniecie czegoś po prostu ciekawego. Ale nie, dajta jeszcze jedna rozmowę o dupie Marynie Jugene'a z tą nudną i tępą Stefani - na pewno fani tego pragną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lentilek: Zakończenie będzie typowe dla zakończeń tasiemcowych seriali. Jak Wikingowie, jak Gra o Tron, itd. Jest stanowczo za dużo otwartych wątków, których nie zdążą zamknąć. Zapewne sporą część bohaterów trzeba będzie ubić, bo szkoda będzie czasu na ich perypetie. Skupią się na wątku ataku/obrony Pameli i Commonwealth, a wszystkie poboczne tematy - wiele z nich bardziej interesujących niż w/w - zostaną bez wyjaśnienia... Chyba tylko po to, żeby można było odcinak
  • Odpowiedz