Wpis z mikrobloga

Kto poznaje swoje odlewki przyznawać się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A zaczęło się niewinnie jak mnie @barcol namówił na odlewke Infrareda nieco ponad 2 tygodnie temu, chociaż do jego 77 zapachów w pół miesiąca to mi daleko xD Jest oczywiście klasyka tagu jak Joop! Homo EDT czy Kouros.

Na razie chyba przystopuje i zapoluje na pare flakonów co mi wpadły w nos, szczególnie Gucci Intense Oud, Spicebomb Infrared, jakiś „niebieski” zapach (jeszcze nie wiem który bo wszystkie są piękne, ale BDC Parfum chyba jednak mój top). Joop! Homo EDP 75 ml za 90 zł z Notino już w drodze, ta wersja jest całkiem niezła, bo EDT pachnie jak Clin do mycia okien.

Najbardziej zawiodłem się na Al Harmain Amber Oud Tobacco Edition który moim zdaniem śmierdzi jak słoik petów zalanych wodą na balkonie, ale z kolei inny tytoniowy zapach Red Mancera wydaje się być bardzo ok. Davidoff Relax też tragedia śmierdząca jak dla mnie xD

#perfumy
Pobierz Niss - Kto poznaje swoje odlewki przyznawać się ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A zaczęło się niewinnie ...
źródło: comment_1668280074PpsjglKaXUM8oj2sv43a1p.jpg
  • 8
szczególnie Gucci Intense Oud


@Niss: ostatnio był na notino jakiś rzut rozpakowanych/uszkodzonych opakowań, gdzie z kodem wychodziło po koło 230zł, także może coś się na tagu pojawi w odsprzedaży. Chociaż jak widzę aktualne ceny, to śmiem wątpić.
Swoją drogą mi też się podoba zapach i załapałem się na ten rzut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yaser: no ceny tego strasznie wystrzeliły, to jest właśnie odlewka z tego rzutu po 230 zł, a teraz cena pod 700 zł zaczyna podchodzić, pewnie przed blakfrajer.
@Niss: aż w szoku jestem, bo pamiętam, że jakoś na początku roku brałem po 340zł z notino i miałem wrażenie, że przepłacam. Trzyma się na Tobie odlewka z tego rzutu? Pamiętam, że Doktorek pisał o potężnej trwałości, a ja osobiście miałem styczność z dwoma batchami, jeden jak woda, drugi bardzo dobrze, ale potęgą bym tego nie nazwał.
@Yaser: na skórze w sumie tak średnio, za to projekcja zabójcza, ale na kaszkiecie już prawie tydzień mi trzyma jak przyłożę nos z bliska xD generalnie zwykle wszystkie perfumy strzelam za ucho, a resztę strzałów na odzież i w takim układzie jestem zadowolony z tego Oudu.
Z tych perfum co mam to jest to ścisły top parametrów.