Wpis z mikrobloga

@jmuhha: powiem ci tak. To co pisali na internecie na temat lagów to prawda, przychodzi taki moment, ze sie klatkuje na messengerze i srednio co 5 dni trzeba robić restart, zeby normalnie działał xD. Jak za tyle kasy to spodziewałem sie czegoś lepszego. Mój "stary" galaxy s21+ był stabilniejszy od tego paparucha XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mattygbe: no to kupiłeś aż telefon, na który wydałeś całe dwie tygodniówki, chociaż i tak pewnie dopłaciłeś i żyjesz ze swoich. Typowy polak za granicą, który b3dzie płakał, jak przyjdzie mu pracować po 2, 3 dni w tygodniu zamiast 6 i z czego żyć :)
  • Odpowiedz
@jmuhha: właśnie tak. Dodając ten hm, nie wiem jak to nazwać, "post"? Lagowało. Ale to samo ma moja dziewczyna w 13 pro, wiec to raczej nie wina telefonu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mattygbe: No i co, że kontrakt? (Jak ja lubię to prestiżowe określenie na umowę o pracę) :P Ja pracuję na B2B, a co do tych gówno agencji, to agencyjni akurat mają najlepiej :P

Ja tylko piłem, do zachłyśnięcia się większą wypłatą, zamiast odkładania pierwszych pieniędzy w kraju, gdzie bez oszczędności jesteś bardziej niż w czarnym zaułku ciała :P
  • Odpowiedz
@ECMAlover: Ale ja mam oszczędności, które zabrałem ze sobą z Polski. Też nie kumam polaków, którzy jadą do Holandii, albo gdziekolwiek za granicę do pracy, bez żadnych pieniędzy na czarną godzinę, gdy taka być może nadejdzie. :))))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mattygbe: to przepraszam, ale tak trochę zabrzmiał Twój post a tu takich ludzi pełno właśnie :) 2 miesiące bogactwo a jak ząb zacznie boleć to płacz, bo na dentystę już dudków niema :)
  • Odpowiedz