Wpis z mikrobloga

Adrianek odpalił protokół Klaudia aby wydostać się z tarapatów bo od kilku dni mocno jego stream poszedł w dół liczbowo, przez fakt że powoli pokazuje swoje prawdziwe oblicze czyli zakompleksionego buca z wioski. Pytanie zresztą ja długo pojedzie na ćpaniu i dziennym streamowaniu bo wkońcu psychicznie się wypali. Według mnie Frania trzeba nakręcać aby wszedł w obroty z streamami, a gdyby jeszcze Szymool otrzymał unban to Medusa znika szybciej niż myśli.. Klaudia to zwykły szon bo każda szanująca się kobieta po akcji z ćmy odprawia go z kwitkiem ale ta wie że teamX za chwile znika i musi gdzieś się pokazywać ale to też chwilowe bo stulejarze w końcu znajda sobie innego szona co niema nic ciekawego do powiedzienia po za wystawienie cycków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#medusa #twitch
  • 18
@tomus8520: wyraził zdanie którego nie poparł ani jednym argumentem, strzelił tekstem z dupy.
To był czas gdy już powoli odstawiał Klaudie na bok i myślał że czat w tym momencie będzie za nim, a tu zonk.
@Jax89: możliwe że taki miał zamiar, ale sam powiedział do niej że nie powie argumentu bo to nie na live i ona wie o co chodzi. Foka nie zaprzeczyła, że gada bzdury. Tylko się fochnela. Czyli było coś na rzeczy. Czy to było zamierzone działanie wobec niej? Możliwe, ale gadanie, że każda szanująca się kobieta by go odprawiła z kwitkiem to xD. Jeśli chłop wie że nic nie zrobił złego, a
@tomus8520: gościu ja wykorzystuje tylko po to żeby mieć widownię, osmiesza ja i pokazuje jaka jest z niej debilka xD gościu przy niej mówi ile by ruchal i kogo a ona siedzi jak taki bałwan przytłoczona ( ͡ ͜ʖ ͡)
@tomus8520: @adelek192: Ona aktualnie nie leci na niego tylko na fallowy bo się chwilow zgadzają i na tiktoku oraz ig ale to wszystko do czasu. Klaudia swoja osoba niema nic do zaoferowania po za wystawianiem cycków.
@tomus8520: Ja ogólnie się dziwie że Franio nadal się jeszcze z nim wita , typ wisi kase za hotel, jedzenie itp , rajanowi 6k za plecak i oni tej kasy już raczej nie odzyskają. ciężka menda z niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corryand: ale on nie raz mówił między słowami że nie pasuje do niego i nie przypadkiem często do niej mówił Paulina zamiast Klaudia xD bo Paulinka bardziej mu podchodziła
@Kalypsoo: Paulina jest 1000x glupsza od tej wiec dziwny ma gust xD i ostatnio Paulina na filmie mowila, ze jej Medusa sie podobal przez jakis czas ale potem jej przeszlo (pewnie jak poznala Frania bo widac, ze na niego leci xd)