Wpis z mikrobloga

Moje przemyślenia po wczoraj:

1. Tomasz i Justyna: poczciwi, prostolinijni, ale chyba jakoś tam prawdziwi w tym wszystkim; nadal nie dociera do mnie, że Justa ma 32 lata + wisienką na torcie było jej zdjęcie z listu, które - delikatnie mówiąc - nie oddaje w całości jej urody. Ale obawiam się, że misio Tomasz zrobi jakiegoś fikołka na koniec i wymiksuje się z tej relacji.
2. Tomasz i Zuza: nic w tej dziewczynie nie wydaje się być prawdziwe - ma 19 lat, a zero w niej spontaniczności, każdy jej gest czy uśmiech wydaje się przemyślany i WYSTUDIOWANY ( ͡° ͜ʖ ͡°); dołączam się do tych, co myślą, że go kopnie w dupę szybciej, niż ustawa przewiduje. Tomuś jest z kolei tak przesadnie słodki, że siusia pewnie też na siedząco.
3. Wąski i Ada: z kolei od Ady bije rodzaj jakiejś pychy na granicy z arogancją - szczególnie, gdy odpowiedziała za niego: "gdyby wybrał Martę, wszyscy byliby szczęśliwi tylko nie on". Marta z klasą i bez zadęcia. Może i coś z tego będzie, bo są na siebie chyba napaleni.
4. Klaudia i Ukr: gość wydaje się spoko, może i nawet w jakimś stopniu jest nią zainteresowany, ale ona to już wpadła po uszy i podejrzewam, że on #!$%@? nazad na Ukrainę ze strachu przed jurną Polką. Tylko Kondzia żal.
5. Dahmer and the girls: z tego co zrozumiałem (a zrozumiałem niewiele), to Martynka oberwała rykoszetem za intrygi rudej i Zuzy, wydawała się naprawdę nie mieć pojęcia, o co chodzi; kiedy były same, zapytała nawet o to Karolinę. i nie uważam, że ona jakoś szczególnie kręciła z niego bekę, po prostu śmiała się sytuacyjnie, jak każdy człowiek bez problemów komunikacyjnych; i widać było, że jej naprawdę było przykro, że je #!$%@?ł stamtąd. a cała konfrontacja była tylko kolejną ilustracją tezy, że warto otwarcie rozmawiać. Mimo wszystko szkoda mi tego Matiego.

#rolnikszukazony
  • 19
@szmatomasz:

1. Ja tam mam nadzieję, że to akurat pyknie, kręciliśmy bekę z typa, że beta bankomat chce pociupciać młódkę, a może jednak nie jest tak źle.
2. To już żenada do kwadratu...Przypomnijmy na PRAWO się dostała, DZIENNE! xD naoglądała się Magdy M., Prawa Agaty, Chyłki czy co tam za gówno jeszcze było, jak się zderzy z rzeczywistością i zobaczy jak wyglądają studia i robota prawnika, to jej się może szybko
@szmatomasz: Jest to określenie obraźliwe, bo zawłaszczyły je sobie ruskie trolle. Nie mówię, że użyłeś go specjalnie i robisz jakąś politykę. Po prostu Cię poprawiam, żebyś nie nabierał złych nawyków.

Tak, a Ukry Polaków "lachami" to w ogóle nie nazywają...


@Baciagalupo: co najwyżej jakiś margines. Nie symetryzuj.
@szmatomasz:

że siusia pewnie też na siedząco.


Sikanie na siedząco jest najbardziej ergonomicznym, praktycznym i higienicznym sposobem.

wydawała się naprawdę nie mieć pojęcia, o co chodzi


Też tak uważam, mimo że jej styl bycia trochę mnie zwiódł, szczególnie ten śmiech w niepasujących okolicznościach ale to prawdopodbnie w wyniku nerwów (po prostu taki nawyk). Być może Dahmmy też odberał to jej zachowanie jak brak zainteresowania, olewanie go i brak szacunku.
Imo MVP
@momafi: nie, po prostu nie. Ujadanie na to, ze stosuje sie ten termin to jest tylko nieudolna proba rozbrojenia tego zarzutu i proba wmowienia, ze nie istnieje zjawisko rosyjskiego trollingu pisanego z Rosji z uzyciem translatorow i z Polski przez sprzedajne #!$%@?.
Przyznaję też kręciłem bekę z typa, ale uważam, że produkcja powinna wyłapać lepę na ryj, facetowi zrobiono krzywdę przepuszczając go do udziału w programie, on ma od cholery nieprzerobionych problemów z poprzednich relacji/życia i kwalifikuje się na terapię, a nie na program TV. Widocznie ostatnie przypały nic ich nie nauczyły, ale takie coś się sprzedaje co widać na tagu


@Korowiov:

Typ ma prawie trzydziestkę i pewnie widział poprzednie edycje więc zdawał
@wilku88: nie o to chodzi. Chodzi o używanie tego zwrotu i "ruska onuca" w stosunku do tych, którzy nie są zapatrzeni w Ukraińców i mają czasem wątpliwości w różnych sprawach związanych z UA. (Żeby nie było to ruskich nie cierpię i życzę im tylko porażki)
Ty i tak nie zrozumiesz, widzę Twoje "mądrości" i nie będę wchodził w dalszą dyskusję z Tobą na ten temat bo się do tego nie nadajesz.
@momafi: sa miejsca w internecie, gdzie przyjmuje takie watpliwosci ze spokojem i sam tam rowniez dziele sie swoimi, ale wybacz, wykop nie jest takim miejscem. Tu trzeba roboczo zakladac, ze kazdy kto pozuje na niezapatrzonego w Ukraincow moze miec zle intencje, bo ilosc ruskiej trollowni jest duza. Takich ordynarnych i takich lekkich, co pozuja na obiektywnych. Moze takim nie jestes, ale przez monitor nie da sie stwierdzic, a trzeba cos zalozyc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wilku88:

Tu trzeba roboczo zakladac, ze kazdy kto pozuje na niezapatrzonego w Ukraincow moze miec zle intencje, bo ilosc ruskiej trollowni jest duza.

Dobra saszka, jeden dzień przepracowałeś, już ci nasz ZUS wyrówna do naszej najniższej emerytury z waszego odpowiednika 300pln, już się tak nie spuszczaj nad jednym wyrazem, bo to jest cringe i wam się całe SBU ośmiesza.
Wybielanie Ukrów w tak ordynarny sposób tylko ugryzi cię w tyłek, jak
@tellet: to slowo jest obrazliwe i tyle. Nie chcialbym byc nazywany Polaczkiem.
A ze w waszych ograniczonych palach trzeba byc Ukraincem, zeby temu oponowac no to trudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szmatomasz:

szczególnie, gdy odpowiedziała za niego: "gdyby wybrał Martę, wszyscy byliby szczęśliwi tylko nie on"


przecież to chyba najsensowniejsze słowa, jakie padły w tym odcinku i sto procent racji. Szczególnie po burackim zachowaniu jego rodziny. Wszyscy by chcieli robotnika i kucharkę na gospodarstwo, ale całe szczęście chłopak ma swój rozum i mityczne SERCE i wybrał to, co czuje, a nie to, co "się opłaca",

i nie uważam, że ona jakoś szczególnie
@wilku88 piękne prowo kolego, robisz dobrą robotę, przerysowujesz wykopową miłość do Ukraińców, niech tym ukrofilom dupami wyjdzie ten cukier jaki leją na Ukraińców