Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirkowie, czy Club De Nuit Intense Man rzeczy wiście występuje w wersji Parfum?
Postanowiłem w końcu zapolować na flakon. Celowałem w wersję EDP (miałem dekant tylko w tej wersji) lub Limited Edition.
Na parfumo zobaczyłem jednak, że istnieje 4. wersja - Parfum, co troszkę mnie zmieszało.
Którą wersję najlepiej wybrać? Kiedyś widziałem komentarz z różnicami, ale nie mogę go znaleźć. Dzięki ( )
#perfumy
Red_Ducc - Mirkowie, czy Club De Nuit Intense Man rzeczy wiście występuje w wersji Pa...

źródło: comment_1668200937wwJnQ1HqGusztgzG1yoTp3.jpg

Pobierz
  • 16
@Red_Ducc: Ja polecam EDP Pure Parfum, czyl 150 ml flakony jak Mirek wyzej napisal, nie mam zadnych problemow z nieprzyjemnym otwarciem, duzo tanszy niz Limited edition, parametry na mnie tez bdb, dla mnie na tyle dobry ze nie ciagnie zeby sie juz bawic w zadne inne wersje
@Red_Ducc: Edt najlepsze parametry (podobna trwałość jak u konkurancji przy najlepsza projekcja) niektórzy mówią, że najgorsze otwarcie ale to sie z batchami zmieniało i podobno nowsze sa pod tym wzgledem dużo lepsze. Parfum bardziej dymny otwarcie lepsze niż w edt troche lepsza trwałość zauważalnie mniejsza projekcja. Edp nie testowałem ale myśle, że tutaj parametry troche gorsze niż edt przy podobnym zapachu. Limited edition najdroższy najlepsze otwarcie prametry jak u reszty ale
@Red_Ducc: Jeśli nie znasz żadnego z nich to prawda jest taka, że jeden #!$%@?. A najlepiej ten najtańszy. Różnice są subtelne i żadna z nich nie jest gejmczendżerem, żadna z wersji tego zapachu nie jest jakoś konkretnie turbo wybitna, wszystkie podobne. To, że jeden w otwarciu przez 13 sekund pachnie cifem, a drugi ma w składzie brzozę smoleńską a nie kaszubską i przez to mocniej czuć dym... nie wyczaisz, o ile
@Red_Ducc: Zdania ekspertów są podzielone, jedni powiedzą że aventus batch 2k22 trzyma kilkakascie godzin ( ͡° ͜ʖ ͡°) a innym poczciwy armaf cdnim edt 30min. Jeśli mirek mówi, że mu nie siedzi to sugeruje overspray ale nie wydaje mi się żebyś się na mukę nabił i trafił na felerny batch. Koleżka ma też batch z tego roku swieży i nie narzeka na trwałość. W tej cenie ciężko
@Red_Ducc: mam wersję Pure Parfum i mogę powiedzieć, że trzyma jak #!$%@? i czuć ją nawet po prysznicu po kilku godzinach od aplikacji. Nie wąchałem Aventusa, ale CDNIM ma w sobie coś takiego dziwnego z bliska, natomiast w powietrzu bardzo fajnie pachnie. Jeśli chodzi o reakcje to szczerze mówiąc nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo nie nosiłem go jeszcze publicznie poza pójściem kilka razy do sklepu. Samo otwarcie jest lekko