Wpis z mikrobloga

Film znaleziony na pikabu, ale szczerze to mnie ujęło. Oby wszystkie miejscowości zmieniły kolor na biały. Cóż, tak czy siak możliwe, że nie powisi długo bo na stronie jest zajebiście ścisła cenzura, co mnie trochę wkurza bo filmiki powinny latać bez przerwy. Może i lepiej zaprogramowane niż Wykop, ale przynajmniej Wykop nie należy do żadnego oligarchy (na razie xd). Na wszystkich tagach powiązanych z wojną jedynie gówno warte newsy na przykład co tam Dugin powiedział na Putina czy, że ministerstwo spraw zagranicznych, mówi coś o rozmowach pokojowych. Komentarz podsumowujący:

2-3 miesiące wojny.
Rosja: Wstrzymać ogień, złożyć broń, wycofać wojska, poddać się - będziemy rozmawiać.
Ukraina: Wycofanie wojsk poza granice z 1991 roku, wstrzymanie ognia - będziemy rozmawiać.
3-6 miesiące wojny.
Rosja: wstrzymać ogień, wycofać wojska z naszych nowych terytoriów - będziemy rozmawiać.
Ukraina: Wycofanie wojsk poza granice z 1991 roku, wstrzymanie ognia - będziemy rozmawiać.
6-8 miesiące wojny.
Rosja: Jesteśmy gotowi do dialogu, ale Ukraina odmawia negocjacji na jakichkolwiek warunkach.
Ukraina: Wycofanie wojsk poza granice z 1991 roku, wstrzymanie ognia - będziemy rozmawiać.
9 miesiąc wojny
Rosja: Porozmawiajmy :(
Ukraina: Wycofanie wojsk poza granice z 1991 roku, wstrzymanie ognia - będziemy rozmawiać.
#ukraina #wojna #rosja #pikabu #heheszki
Kagernak - Film znaleziony na pikabu, ale szczerze to mnie ujęło. Oby wszystkie miejs...
  • 3