Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@posepny1: przedstawiciel kogo? Jestem zwykłym wykopkiem który dał się 2 lata temu nabrać na spadki przez co czasami pluje sobie w brodę.

No beczka bo próbujesz ośmieszyć rynek wynajmu, landlordow i właścicieli którzy chcą sprzedać nieruchomość takimi wpisami a okazuje się że to pokój hotelowy który wygląda jak... Całkiem fajny pokój hotelowy.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: ja wiem ze macie syndrom oblezonej twierdzy i kto nie z Mieciem tego zmieciem i wszystko co sie nie zgadza z Wasza narracja to "proba osmieszenia" czegokolwiek ale jakbys wyszedl z tej banki to bys widzial po prostu zwykle zdjecie pokoju/kawalerki/hotelu whatever, bo na stronie na ktorej to znalazlem nie bylo informacji co to konkretnie jest.
Ale winszuje za probe
  • Odpowiedz
No beczka bo próbujesz ośmieszyć rynek wynajmu, landlordow i właścicieli którzy chcą sprzedać nieruchomość takimi wpisami


@Wygryw_z_wyboru: czekam az wskazesz mi gdzie w tym wpisie probuje to zrobic bo standardowo proba przyjebki i ucieczka.
Jak nie to lecisz za klodke do zacnego grona z Waszym guru, kolejnym farmazoniarzem pandaCDratka zreszta z mojego miasta i kmiotkiem spod lubelskiej wsi.
Tylko streszczaj sie bo zaraz wychodze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@posepny1: skąd tyle agresji, już dzisiaj wcześniej wrzucales posta na temat zbyt drogiej kawalerki. W jakim celu? To ma odczarować rynek czy jak?

Nikt wam nie karze kupować lub wynajmować tych zbyt drogich mieszkań. Jak nie będzie popytu to cena spadnie a jak właściciele pomimo braku zainteresowania będą nadal utrzymywać wysokie ceny to będą ponosić koszty. Chyba o to wam chodzi żeby te wszystkie pijawki kredyciarze pobankrutowali, więc chyba dobrze
  • Odpowiedz
@posepny1: Chłopie, oznaczyłeś to jako kawalerka - mieszkanie do codziennego życia; a to jest pokój hotelowy - typowy np dla apart hoteli; wykłócasz się a prawda jest tak, że na siłę szukasz patodeweloperki gdzie jej przykładów masz mnóstwo; wstawienie tego było nietrafne.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: to ze podalem cene to znaczy ze zbyt droga? Stary, pisalem Ci juz cos o oblezonej twierdzy. I wlasnie o tym mowie caly czas, wszedzie widzicie okazje do przyjebki i xDDDD a z takimi osobami nie chce mi sie konwersowac takze pozdrawiam.
@DildoShwaggins: tak, i przyznalem ze nie bylo to oznaczone na stronie. Dalem jakies # heheszki albo # patodeweloperka?
  • Odpowiedz