Wpis z mikrobloga

w lutym tego roku kupiłem citroena c3 2004 rocznik, nie wiem czy jestem frajerem, ale na różnie naprawy i inne rzeczy np. kupno opon wydałem już z 3000zł i szykuje się kolejny wydatek bo mechanik powiedział, że trzeba wymienić świece i coś tam jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#motoryzacja #samochody
  • 16
@Guide: Ja jedynie ogarniam podstawy podstaw ale mechanicy to sa #!$%@? naciagacze.

W żony samochodzie się słynny majonez pod korkiem wlewu oleju zaczynał pojawiać. Dwóch mechaników chciało robić remont silnika, a sie okazało że w zimie niskie temperatury, jazda na krotkich odcinkach i takie rzeczy to standard. Od czasu do czasu przepale i jakoś kolejne 3 lata bez tego remontu zrobił xD
@Guide: Benzyna czy diesel? Kupiłeś tanio, nie ma co tego ukrywać. Opony to normalna sprawa tak samo jak coś z zawieszenia, rozrząd, hamulce itd. Co do emisji spalin, nierówno pracującego silnika mogą być uszkodzone sondy lambda, wypalony katalizator lub zwyczajnie jego brak i wstawiona rurka albo strumiennica, mogą być świece, cewka, kable, przepustnica itd.