Wpis z mikrobloga

Kobiety często oglądają się za mną na ulicy.
W sklepach tak samo. Odnoszę wrażenie, że te raczej dojrzałe, pewne siebie skręcają w tę samą alejkę co ja w poszukiwaniu najlepszej przyprawy, czy porównując ceny makaronów ukradkiem przyglądają mi się przygryzając wargę. Młode Juleczki patrzą raczej zawstydzone i czmychają przed mym zdecydowanym i bystrym spojrzeniem.

Sam nie wiem jak to działa, na tle Chada Absolutnego dałbym sobie 7, no może 8 w dziesięciopunktowej skali. Perfum używam raczej podstawowych, delikatnych zapachów, niezbyt nachalnych projekcji, ale z bogatym finiszem. Ubiór skromny, lecz z klasą.

Nie powiem, całkiem to przyjemne i budujące.
Też tak macie? Może w końcu do jakiejś zagadam, nie wiem, pod pretekstem pytania czy jest zdecydowana na ostatnią paczkę kaszanki, której się przygląda? A może to freduowska mimowolna wycieczka jej oczu ku fallicznym kształtom. Nawet jeśli w tak niskim stopniu oddającym rzeczywistość...
#rozowepaski #perfumy #zwiazki
G.....a - Kobiety często oglądają się za mną na ulicy.
W sklepach tak samo. Odnoszę ...

źródło: comment_1668169852tbVF2eEgL275n2mIzK0rFo.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GenLufa: Mało w sumie napisałeś o twoim wyglądzie, to znaczy wzroście, sylwetce, szczegółach twarzy. Nie to żebym Ci nie wierzył, tylko chciałem mniej więcej widzieć jak to u cb wyglada, skoro powodzenie masz.
  • Odpowiedz