Wpis z mikrobloga

@Koziom: Tylko w USA jak np jest św niepodległości to wszyscy świętują niezależnie od poglądów a u nas jedni maszerują z dość wątpliwymi moralnie hasłami a drudzy czekają jak w tvn pokażą starcia maszerujących z policją.

A tak na co dzień to bogaci ludzie napuszczają w każdym kraju zwykłych ludzi na siebie bo łatwiej się nimi steruje i wmawia, że ich "reformy" są dla przeciętnego człowieka korzystne.
@Kaczypawlak: Mówisz, bo nie śledzę, że KoreiPłd, J czy Sz nie ma opozycji w ogóle? Bo chyba nie znasz tych języków, by śledzić ich fora internetowe?
Co do U to się kompletnie mylisz - to właśnie pęknięcie miedzy prozachodnimi a prorosyjskimi jest przyczyną obu majdanów, rewolucji - a dzisiaj wojny. Tylko jak pisałem, tam nie ma podziału lewaki-prawaki; a inny.
Co do U to się kompletnie mylisz - to właśnie pęknięcie miedzy prozachodnimi a prorosyjskimi jest przyczyną obu majdanów, rewolucji - a dzisiaj wojny. Tylko jak pisałem, tam nie ma podziału lewaki-prawaki; a inny.


@sierpien22: a tam się leją między sobą prawaki z lewakami jak u nas czy we Francji albo jak w międzywojennych Niemczech? Nie
@szynszyla2018: Są jeszcze frakcje które nie stają za rządną z tych stron. Widzisz, tak to jest jak się tak bardzo lubi kategoryzować i nazywać rzeczy. Mnie prawak nazwałby lewakiem a lewak prawakiem.
@Kaczypawlak: Ale OPka nie pisała o zadymach na ulicach - a to Jej gównie odpowiadałem - z info do Ciebie. Uzupełniając konkretnie: K,J i Sz są bogate, można się dzielić na obozy w internecie a nie na ulicach. Dlatego ja od zawszę marzę o Rosji silnej gospodarczo, budującej na swoich zasobach kraj, do którego każdy chętnie by sam z siebie wyemigrował. Stanowiącym miłą alternatywę dla UE, USA itd. To by był
@Kaczypawlak: Gdzie widzisz: na ulicach? :)

Ok, mój błąd, zapomniałem co za dzień dziś mamy i co się będzie na ulicach odprawiać...
To jeszcze dodam tak: ci ludzie tak naprawdę mają moim zdaniem głęboko w d jakieś idee w sensie praktycznym - po za takim, że dają pretekst do #!$%@?.
@szynszyla2018: Nie ma jednych bez drugich i tych drugich bez pierwszych. Więc trolle typu mgalwica kraba bedzie jechal na konfe na wykopie a jeszcze inny na konfederacje. Musi byc taki rozstrzał bo inaczej byłoby nudno i nikt by tu nie zaglądał. :)