Wpis z mikrobloga

@Makowieciasto xDDD Od początku Ci mówię że mam #!$%@? w naukowe wysrywy podobnie jak zdecydowana większość ludzi, skoro do tej pory nie dotarło to już nie dotrze, żyj dalej w swojej naukowej bańce. xD

I w przyszłości raczej do mnie nie pisz a już w szczególności nie startuj jak wczoraj że mam coś ze swoich wypowiedzi usuwać albo rezygnować z leczenia z którego nie korzystam a za które płacę bo polecisz na
Od początku Ci mówię że mam #!$%@? w naukowe wysrywy podobnie jak zdecydowana większość ludzi, skoro do tej pory nie dotarło to już nie dotrze, żyj dalej w swojej naukowej bańce


@Pieniek1991: No nie dotarło, moje mechanizmy obronne nie zezwalają na takie rzeczy w tym świecie, chociaż zależy w jakim stopniu ktoś to robi, w twoim przypadku ty totalnie się im sprzeciwiasz i masz swoje racej, typowo boomersko, chociaż boomer to
Masz usunąć bzdury które piszesz i nie są potwierdzone, ale zrób to dla siebie nie dla mnie, mnie nie będą brać za debila


@Makowieciasto: xDDD wybacz ale właśnie jesteś za niego brany w każdym covidowym temacie w którym się wypowiadasz. xD

to może lepiej żebyśmy przestali pisać XD bo tylko moja psychika ucierpi ponieważ nie mam aż tak dobrych mechanizmów żeby posługiwać się aż takim wyparciem (chociaż kiedyś miałem)


@Makowieciasto:
nie noszenie maski nie jest szkodliwe


@SgtAlApone_: Zależy od przypadku

a jak się boisz to załóż te ffp


@SgtAlApone_: ffp nie przepuszczają powietrza co powoduje wilgoć, ale nie jestem tego pewny i muszę to sprawdzić żeby takie stwierdzenie uznać za prawidłowe

ile to jest procent w skali świata, 0.001%?


@SgtAlApone_: Policz a nie strzelaj
Nie wiem, co to zmienia, 6mln to dużo można temu zapobiec to dlaczego tego nie
wybacz ale właśnie jesteś za niego brany w każdym covidowym temacie w którym się wypowiadasz. xD


@Pieniek1991: Przez dzbanów, którzy się posługują swoim chłopskim myśleniem to bycie branym za dzbana jest bardzo fajnym wyróżnieniem, nie ma to jak samemu nie mieć wiedzy i nie chcieć jej posiąść i wyzywać kogoś innego od dzbanów, ja tę wiedzę chcę posiąść i sprawdzić przy okazji waszą, w rozmowie nawet z dzbanami można się wiele
Metodologia jest taka, że zgon w wyniku zawału mając pozytywny wynik, jest wpisywany jako zgon na katarek19


@SgtAlApone_: Pokaż mi dowód na tą twoją "metodologię"

Nie wiem jak było, nie mam pojęcia, nawet jakbym miał dowodzić twoich tez to nawet nie wiem jak bym się za to zabrał, co poszedłeś do szpitala i czytałeś wszystkie akty zgonu?

Nie rozumiem skąd wy takie informacje bierzecie, po prostu muszę z was brać chyba
@Makowieciasto: Ale dzięki, że dałeś mi wczoraj i dzisiaj sporo rozrywki. xD Dodaję sobie Twój profil żeby się od czasu do czasu pośmiać o ile nie skończysz pisać o covidzie. xD
@SgtAlApone_: To jest typ z gatunku: Jak mu powiesz, że wsadzając rękę do wrzątku w garnku się oparzysz to spyta czy masz na to dowody naukowe bo jak nie to chłopski rozum i usuń to. xD
Wczoraj mi pisał,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Makowieciasto:

ale jak 6 mln ponad umarło na ten katarek


To tylko jakieś 0,09% populacji. W dwa lata ponad. To nie jest dużo jakkolwiek brutalnie to brzmi. Panika i histeria były nieuzasadnione.
@Krupier: panika nigdy nie będzie uzasadniona, pompowanie czegokolwiek za bardzo jest złe

ale było dużo zarażonych i jeśli wirus by zmutował wtedy dużo bardziej, nie byłoby kolorowo, dlatego mówiło się tyle o maskach i o myciu rąk