Wpis z mikrobloga

@Maffiozzo97: obostrzenia covidowe mają sens, te które są udowodnione, maseczki 100% są potrzebne zwłaszcza jak kichasz i smarkasz się, a najlepiej to siedź w domu, chociaż nie wiem, nie jestem na bierząco jak to wygląda teraz ale z tego co pamiętam to 94% jest na powstrzymanie wirusa gdy 2 osoby mają poprawnie założone maseczki chyba chirurgiczne, ale nie pamiętam dokładnie jak to było

Z obostrzeń to na pewno ma jakiś sens
@Maffiozzo97: sam się złapałem na głupim myśleniu nie raz, my też mamy popalone styki czasami, lecz nie aż tak bardzo, antymaseczkowcy są źli bo nie opierają swojej wiedzy na niczym, jeśli chodzi o pałowanie, to nie jestem za tym, ale za karaniem jak najbardziej, jakoś musi być powiedziane "rób co chcesz, ale z maseczką jest lepiej, chcesz być wolny to bądź ale ponieś tego konsekwencje"
obostrzenia covidowe mają sens, te które są udowodnione, maseczki 100% są potrzebne zwłaszcza jak kichasz i smarkasz się, a najlepiej to siedź w domu, chociaż nie wiem, nie jestem na bierząco jak to wygląda teraz ale z tego co pamiętam to 94% jest na powstrzymanie wirusa gdy 2 osoby mają poprawnie założone maseczki chyba chirurgiczne, ale nie pamiętam dokładnie jak to było

Z obostrzeń to na pewno ma jakiś sens zmniejszenie ludzi
@Pieniek1991: żaden panikarz, przedstaw dowody na te tezy o których piszesz to popiszemy, jeśli chodzi o idiotyczne zachowania naszej władzy to wiadome to było że są one idiotyczne, maski nie nosi się po to żeby nie dostać mandatu tylko po to żeby inni nie chorowali razem z tobą (tylko tutaj niestety nasz rząd nie chce dalej mówić że jest pandemia i ludzie już tak wyparli wirusa z głowy że nawet ja
@Makowieciasto Jakie chcesz dowody? Po prostu żyłem od początku normalnie, nie bałem się wirusa i miałem w dupie nielegalne obostrzenia. Ty ciągle zakładasz że ja muszę dbać o innych czy o naszych zapracowanych lekarzy a ja i jednych i drugich mam w dupie.

Od początku byłem gotowy zrezygnować z leczenia w zamian za zdjęcie obostrzeń jednak doskonale wiesz że było to niemożliwe.

A ostatecznie i tak zrezygnowałem bo na NFZ to ja
Od początku byłem gotowy zrezygnować z leczenia w zamian za zdjęcie obostrzeń jednak doskonale wiesz że było to niemożliwe


@Pieniek1991: ty masz zrezygnować w zamian za to co piszesz, bo piszesz głupoty które są szkodliwe i każdy normalny lekarz napisze ci to samo, chyba że rzeczywiście się aż tyle pozmieniało i cały covid itd. został udowodniony że to wszytko ściema, ale nie słyszałem nic na ten temat więc raczej aż tyle
@Makowieciasto Problem w tym że takiego druczka nie ma. :) Jednak jak mam zrezygnować (choć w sumie zrezygnowałem co pisze Ci już trzeci raz bo na NFZ byłem ostatnio w październiku 2015) to niech mi składek nie pobierają a najlepiej oddadzą od 2015. ;) w każdym razie Twoje odklejenie postępuje. Ciekawe czy od pijaków i grubasów też tego wymagasz? Zwłaszcza że oni też często głoszą że chlanie i żarcie jest dobre więc
w każdym razie Twoje odklejenie postępuje. Ciekawe czy od pijaków i grubasów też tego wymagasz?


@Pieniek1991: oczywiście że tak, są obciążeniem, nie wiem czy możliwe jest anulowanie pomocy medycznej, raczej nie, więc powinni płacić za obciążenie służby medycznej, tak samo palący papierosy (oni powinni być na pierwszym miejscu, tylko trochę trudne by to było do skonstruowania)

Więc jak już Ci pisałem ludzi co robią tak jak Ty jest garstka


@Pieniek1991:
@Makowieciasto Że 40% w Polsce nie przyjęło żadnej dawki możesz sprawdzić choćby w Google. ;) Nie państwo nie powinno wprowadzać żadnego obowiązku noszenia masek. Poza tym jak jesteś taki naukowy to powinieneś doczytać że jak nosisz FFP2/3 to jesteś bardzo dobrze chroniony j możesz olewać że inni nie noszą.
Ale ostatecznie potwierdziłeś że odkleiles się od rzeczywistości czytając naukowe bzdety i nadal uważasz że większość tym się kieruje.
Na szczęście kierujących się
Nie państwo nie powinno wprowadzać żadnego obowiązku noszenia masek


@Pieniek1991: Podpisał: Dr. Mgr. Spec. Wirusolog Marek
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym jak jesteś taki naukowy to powinieneś doczytać że jak nosisz FFP2/3 to jesteś bardzo dobrze chroniony j możesz olewać że inni nie noszą


@Pieniek1991: przez ffp2/3 ciężko się oddycha i z tego co pamiętam gościu jakiś opisywał że nabawił się od tego jakiejś choroby,
@Makowieciasto Nie musiałem podpisywać na szczęście od kwietnia 2022 obowiązku nie ma i raczej już nie wróci skoro przeżyliśmy kolejną falę bez obowiązku a teraz mamy końcówkę jesieni i nadal nie ma a jak coś to mam zaświadczenie zwalniające.

O Ty hipokryto Ffp2/3 nosić nie chcesz bo komfort ale wcześniej jak liczył się mój komfort i żyłem bez maski oraz olewając obostrzenia i chodząc wszędzie chorym to było źle. xD
O Ty hipokryto Ffp2/3 nosić nie chcesz bo komfort ale wcześniej jak liczył się mój komfort i żyłem bez maski oraz olewając obostrzenia i chodząc wszędzie chorym to było źle. xD


@Pieniek1991: ale ja nie mówię że źle, maski hirurgiczne które były zalecane bym nosił, ale one są skuteczne gdy nosi je druga osoba + jest jakiś tam odstęp, ale mało danych pamiętam więc nie przytoczę dokładnie żeby nie mieszać

z