Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed Wami szósty odcinek konkursu #mirkoshredwars.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[[Drabinka konkursowa]](https://challonge.com/pl/p1p52ndx) [[Regulamin]](https://docs.google.com/document/d/1CbA_erbUYgLYVbDmqKnsTg8yEl1X5S3UbqKXv8BN-ig/edit?usp=share_link)

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
Czarnoksieznik - Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed Wami szósty odcinek konkursu #mirkosh...
  • 110
@pablosik: Będę się cieszył tym, że wziąłem udział, a później kibicował innym.


@JohnnyBezEn: Ty tak, ale wiele innych osób się zniechęci. Wiele podobnych inicjatyw widizalem które właśnie w ten sposób umarły. Obym się tym razem mylił :)
@Camel665 technikę i brzmienie masz fajne, sporo ciekawych zagrywek zawarłeś w tym solo. Końcówka trochę kiksnięta, ale reszta stylowo. Tyle, że zupełnie nie w tonacji... Jeśli nie wychodzi Ci to samo z siebie (nie każdy ma ucho, żeby łapać tonacje na słuch), to przed solo sprawdź akordy i tonacje/tonację i zaplanuj sobie pozycje na gryfie. Teoria harmonii Ci tu może pomóc. To jest do wyuczenia. Pewnie w bluesie wchodzisz ładnie. Skille techniczne
@pablosik: nie pomyślałeś że może to konto zostało stworzone pod akcje, żeby nie ujawniać się z tym prawdziwym? Wyobrażam sobie, że jeśli ktoś nie chce być zidentyfikowany to nawet kot zamiast twarzy nie pomoże.


@moribunda: Nie musi mnie to obchodzić. Napisałem wyżej w czym rzecz.
Wraz z każdym kolejnym przesłuchaniem upewniam się w przekonaniu, że @33g3 musiał połknąć Nicka Johnstona, albo w jakiś inny sposób przejął jego moce (⁠°°⁠ ⁠
@pablosik: myślę że nie masz racji. Jedną z cech #mirkoshredwars jest to, że te zawody nikogo nie dyskryminują, wziąć udział może nawet słaby basista jak ja.
Problemem może być to że starzy wymiatacze lądują w pierwszej rundzie w parze kimś początkującym, ale już wymyśliłem na to rozwiązanie które będzie śmigać i które to być może będzie wdrożone w przyszłej edycji.
@hej_wisos: rozbieżności poziomu to jedno. Moj punkt to konta widma które przychodzą coś wrzucają i maja wywalone na społeczność. #mirkoshredwars to nie ogólnopolski przegląd muzyki a inicjatywa organizowana w pewnej społeczności.

To tak jakby ktoś ci wszedł do domu bo masz otwarte drzwi, zjadł obiad i sobie poszedł bez słowa. Niby nic złego bo głodny nie chodzi, ale to był twój dom i twoje żarcie. ( ͡° ͜ʖ ͡
@hej_wisos: Po prostu usprawiedliwiasz patologię. Ktoś wrzuca filmik jak gra a wstydzi się pisać komentarze. Stary, no bez jaj. Taki kit to wciskaj mamie czy dziadkowi.

Cała idea ginie przez takie zachowania, ale co mi tam. Bawta się tam dobrze. Polecam jeszcze zaprosić boty z Indii to będzie pięknie
@pablosik: jesteś na tyle ślepy że nie dostrzegasz drugiej strony medalu nawet gdy podsunąłem Ci go przed nos. Powodzenia tam w życiu życzę z takim podejściem ( ͡ ͜ʖ ͡)


@hej_wisos: zarzucasz innym to co sam właśnie robisz. To wlasnie ty widzisz tylko jedną stronę medalu. Nie podoba mi sie festiwal botow i tyle. Będę chciał obejrzeć jak ktoś gra solówki to sobie włączę YT.