Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SzycheU @SzycheU do PETów leją świeże, z mojej strony miasta znam dwa sklepy gdzie właśnie można zatankować świeże niepasteryzowane piwko, głównie czeskie, w takie flachy, ale ceny startują tak od 14 zł za litr. No ale to sklepy tylko z piwem i np dla mnie to lekka wyprawa, bo około 10km od mojego miejsca zamieszkania, więc bywam rzadko. Tą butlę dostałem akurat w robocie od klienta który często bywa w Lubawce (to
No ale to sklepy tylko z piwem i np dla mnie to lekka wyprawa, bo około 10km od mojego miejsca zamieszkania, więc bywam rzadko. Tą butlę dostałem akurat w robocie od klienta który cz

@trzyakordy Browarek jest na Wolt. Sprawdź moze jesteś w zasięgu
@Viking-: Tak, wiem o tym, że można kupić piwo lane do peta. Obok mnie jest sklep specjalistyczny gdzie jest kilka różnych piw sprzedawanych w ten sposób ale mi chodzi o dostępność w sklepach zwykłych piw. Na wschodzie, południu czy na zachodzie europy można znaleźć te same piwa co w sklepach są w szkle w większych, plastikowych butelkach.
Ja piję i krafty i koncerniaki. Zamiast brać na ognisko np 4 warki w
@SzycheU no ja mam taki sklep jakieś 30m od bramy i rozumiem doskonale. Na ognisko gdzieś niedaleko to jeszcze jako tako, ale jak jeździmy ze znajomymi w góry gdzie często nocujemy w lesie czy jakichś schronach turystycznych to przy 2 litrach piwa jest prawie 1 kg różnicy w wadze czyli zasadniczo następny litr piwa.
@SzycheU: no pewnie, potem przyjada panowie czarodzieje, wysypia zawartosc do swojej wielkiej metalowej karocy i plastik magicznym sposobem rozplynie sie w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie jestem jakos szczegolnie pro eko tak uwazam ze plastik to najwieksze gowno na tym swiecie, praktycznie nienadajace sie do recyklingu. Gdybys mial dom a nie taki smietnik pod blokiem to zobaczylbys ile plastiku generuje zwykle male gospodarstwo domowe. U