Wpis z mikrobloga

  • 7
@Polasz Wykopków boli Polska flaga, więc musisz uważać na wściekłych tubylców z tego gówno portalu dla przegrywów.

A za flagę szanuję! Trzeba świętować!
  • Odpowiedz
flaga mojego ukochanego kraju. Bezprawnie zagarnięta na wyłączność przez nacjozwierzęta, publikowana często razem z treściami ksenofobicznymi, rasistowskimi i innymi propagującymi nienawiść. Gardzę tym jak skrajna prawica obrzydziła ludziom patriotyzm w tym kraju.


@mmenelica:
Mirasy odkryły jeden prosty trick na zachowanie wymoderowanych komentarzy, zobacz jak! (galeria cytatów)
  • Odpowiedz
@Polasz: szanuję i jestem wdzięczna ludziom, którzy walczyli o niepodległość. Szkoda że narodowcy pseudo patrioci tego nie szanują i zachowują się jak troglodyci niszcząc w stolicy i w innych miastach przestrzeń wspólną, bo czują że kostka brukowa, empik, czy coś innego ich prowokuje. Z takimi się nie utożsamiam i wstyd mi że to moi rodacy, którzy niszczą to ważne święto, które powinno być powodem do radości, a nie strachu o
  • Odpowiedz
@mmenelica: flaga mojego ukochanego kraju. Bezprawnie zagarnięta na wyłączność przez nacjozwierzęta, publikowana często razem z treściami ksenofobicznymi, rasistowskimi i innymi propagującymi nienawiść. Gardzę tym jak skrajna prawica obrzydziła ludziom patriotyzm w tym kraju.


Co było w tym wpisie złego, że moderacja go usunęła? XD sama prawda
  • Odpowiedz
@Polasz gdyby tylko na Mirko były minusy..xD


@trzyakordy czekaj, chce zrozumieć twoje podejście: masz problem z tym, że ktoś szanuje swój kraj i wywiesza flagę? Z czym masz jeszcze problem? Że ludzie się uśmiechają? Że jakaś grupa ma inne zdanie niż ty? Kiedyś dorośniesz i zrozumiesz, że ludzie mają swoje podejście i mają w dupie co ktoś inny robi.
  • Odpowiedz