Wpis z mikrobloga

W 2002 straszono, że Engel od tyłu czyta się legne, no i poległ a my zapamiętaliśmy, ze Tomasz Hajto to marny atleta, wkręcił go w murawę Pedro Pauleta..

W 2006 Janas w 1/8 nie widziałem, no i nikt nie zobaczył. Dobrze, że reprezentacja miała odważnego kucharza bo nawet by nie miał kto z mediami gadać.

W 2008 Leo, why? For money! A bardziej.. Howard Webb, why?! Do tej pory nienawidze łysego *****

Wreszcie 2012, gospodarze! Piękne stadiony i tysiące kibiców z całej Europy u nas! I co? Smuda powoływał oprócz Adamiakowej i Adamiaka wszystkich farbowanych lisów, których pradziadek przed wojną chociaż przejeżdżał przez Polskę, nawet Boniek nam ogarnął podgrzane kulki i mieliśmy najsłabsza z możliwych grup. I co? Zostały nam tylko stadiony na pamiątkę bo o wynikach nikt nie chce pamiętać.

W 2016 jedynie Nawałka-ch jakichś chyba ale udało się dotrzeć aż do 1/4 finału! Tylko ten przeklęty karny Błaszczykowskiego, może jeszcze kiedyś go powtórzą..

Za to w 2018 już Nawałka-ch nie dało się powstrzymać dryblasow z Senegalu, słynne "ah Jezus Maria co myśmy zrobili" idealnie podsumowuje występ.

W 2020 Souza próbował ale Krychowiak musiał się pokazać szerszej widowni w pierwszym meczu, no musiał, ostatecznie 40 milionów Polaków oszukanych przez siwego bajeranta.

Nastał 2022. Chyba już wszyscy patrząc po historii nie mamy wątpliwości, że tu nie ma już co grać, tu trzeba dzwonić. I pojawia się on, agent 711 z tajną misją... Ehh ale pewnie Ryszardowi F. zmniejszą limit telefonów w zakładzie karnym i znowu skończymy w grupie...

Zostało kilka dni a ja nawet tego mundialu nie czuje, wszystko takie jakieś nie wiem...

#mecz #reprezentacja #katar2022 #ms2022
quaz2020 - W 2002 straszono, że Engel od tyłu czyta się legne, no i poległ a my zapam...

źródło: comment_1668133782TNWWfK7aOAhvjvLJyGQ6GP.jpg

Pobierz
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@quaz2020: mamy najgorszego kapitana w drużynie w całej historii ot i efekt naszych wyników. Nie ma lidera i tyle nie zwalajcie wszystkiego na trenera bo to nie on pokazuje swoje zaangażowanie na boisku.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@quaz2020: O tej porze roku mundial to mi osobiście kojarzy się raczej z jakimś turniejem towarzyskim, zupełnie zero emocji. A w dodatku jeszcze kadra prowadzona przez chłopa, który wygląda jak typowy nauczyciel WFu z gimnazjum.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quaz2020: przypomnisz moje słowa jak jego miejsce zajmie jaki Maciek warty o wiele mniej ale z charyzma ;) i Polacy zaczną odnosić lepsze wyniki
@Sisal a ty przypomnisz moje słowa jak stracimy Roberta i będziemy walczyć o wynik z drużynami pokroju San Marino i emocjonować się występami Polaków w drugiej bundeslidze