Wpis z mikrobloga

Krytykujcie sobie jak chcecie, ale jestem przekonany o tym, że gdyby Sousa dalej tu był, to w kadrze nie byłoby już prawdopodobnie Glika, Grosickiego i może nawet Krychowiaka. Zacząłby stawiać na młodych piłkarzy a la Kozłowski w meczu z Hiszpanią i o to chodzi. Bo my zamiast powołać młodego piłkarza z potencjałem, to bawimy się w atmosfericzów w postaci Grosickiego czy Jędrzejczyka, którzy zaraz kończą kariery.
Nie wiem dlaczego polscy trenerzy nie stawiają z takim przekonaniem na młodych piłkarzy.

Nie mam żadnych oczekiwań względem mundialu. W zasadzie nastawiam się na #!$%@? od Meksyku i Argentyny, i wszystkim radzę podchodzić do tych spotkań w ten sam sposób, bo szkoda traci nerwów. Może z Arabia uda im się wygrać, ale też nie byłbym tego taki pewien. Chciałbym się miło zaskoczyć, ale nie wierzę, że ta drużyna będzie w stanie cos więcej ugrać.

PS. Polecam obejrzeć każdemu podsumowanie gry Bednarka na TT - Marcin Borzęcki. Krótko i na temat, nie zasługuje na pierwszy skład.
#reprezentacja #pilkanozna #kanalsportowy
  • 6
@iksboks: Kozłowski póki co gra piach, w ogóle to nie młodzieżówka, żeby promować młodych na mundialu.

Wszyscy trenerzy świata w ten sposób podchodzą, zobacz kogo Niemcy powołały.
@zar222 Bochniewicz pewnie powinien być powołany zamiast Jędrzejczyka, ale żeby grać zamiast Glika? Gdzie on by się tam nadawał na lidera defensywy. A Dawidowicz zagrał jeden dobry mecz od trzech miesięcy, a w ogóle może kilka meczów i to niecałych, to ma być lider defensywy?