Wpis z mikrobloga

jestem zaszczepiony można powiedzieć "trzema" dawkami, bo J&J jako jedyny był jednodawkowy i booster Moderna, więc nie mam "czwartej" dawki (trzeciej).


@Grooveer: Ładny fikoł z tym potraktowaniem Johnsona jako dwudawkowego bo był jednodawkowy. xDDD Niech zgadnę przyjąłeś Johnsona dlatego że jedna dawka i spokój? xD

idźcie się leczyć na głowę. Nie chce mi się już udzielać na tagu #koronawirus kto chce niech sobie zniszczy zdrowie i tyle.


@Grooveer: Zrujnuję Ci
@Grooveer I jako nieszczepiony czekam na long covid po covidzie w sierpniu. Jest szansa że jeszcze zadziała czy muszę drugi raz się zarazić? Bo coś mi nie wychodzi. Chyba po przechorowaniu nie da się zarazić tak szybko, codziennie chodzę po sklepach i nic a ludzie kaszlą, kichają i smarkają. Wygląda na to że tylko po działających szczepionkach można mieć covid miesiąc po 4 dawce. xD
@Grooveer Nie chcę dlatego odradzałem im szczepienia ale nie posłuchali i przyjęli 3 dawki pfizera po czym zaliczyli covida i już na 4 dawkę nie poszli. Na kolejne też się nie wybierają. ( ͡º ͜ʖ͡º) Może jakby Twoja nałuka opracowała szczepionki a nie placebo to by tak się nie stało. A tak to ciężko będzie wytłumaczyć szurom że szczepionka działa i po 3/4 dawkach dwudawkowej szczepionki nadal