Wpis z mikrobloga

@skizo: Mięknie to regularnie faja Wyrwała. Pozuje na poważnego realistę, ale jego gadki smakują trochę jak lęki i zmory Warzechy. Zatroskany w tekście o los Ukrainy sam dyskretnie w szkodliwy sposób przyzwyczaja opinię publiczną do rozmiękczającej narracji. To jego zatroskanie pachnie mi troską w stylu niemieckim, choć pewnie z głupoty a nie z wyrachowania.
@skizo: @aei9077: @yeciv38199: @Konigstiger44: Wyrwal to po prostu panikarz i fatalista, co udowodnil latem piszac alarmistyczne artykuly, gdy Ukraina dostawala #!$%@? w Donbasie, ale wykopki z fobiami oczywiscie we wszystko musza wplatac zlego Niemca, ktory na pewno, podkreslam, na pewno dyktuje polskim dziennikarzom co maja pisac.
Wyrwal to po prostu panikarz i fatalista, co udowodnil latem piszac alarmistyczne artykuly, gdy Ukraina dostawala #!$%@? w Donbasie, ale wykopki z fobiami oczywiscie we wszystko musza wplatac zlego Niemca, ktory na pewno, podkreslam, na pewno dyktuje polskim dziennikarzom co maja pisac.


@wilku88: Ode mnie się odwal, bo napisałem że zapewne to z głupoty (czy tam paniki i fatalizmu) a nie z wyrachowania, a że akurat tego typu panika wpisuje się
@skizo: Nie, Niemiec nie jest dobrym wujkiem w sprawie Ukrainy, to chyba oczywiste. Co nie zmienia faktu, że ogólnie macie fobie na jego punkcie. #!$%@? mnie tylko wasze sugerowanie, że Niemiec dyktuje linię redakcyjną dziennikarzom, bo to obraźliwe dla tych ludzi. Włącz sobie kiedyś podkasty Jurasza i posłuchaj jaki ho-ho pro niemiecki potrafi być dziennikarz Onetu.
@skizo: właśnie o tego typu zacietrzewieniu mówię. Twoje fobie i uprzedzenia uniemożliwiają ci ocenę rzeczywistości. Bo gdybyś posłuchał Jurasza, to byś usłyszał krytykę Niemiec, ale po co, lepiej się zamknąć w swojej bańce. A w końcu idąc twoją logiką niemożliwe, żeby taka krytyka nastąpiła, skoro Jurasz musi być na niemieckim pasku, skoro właścicielem Onetu są Niemcy.
@skizo: A tak w ogóle, to żywioł niemiecki jest tam mocno rozwodniony. Trzeba będzie przypominać, gdy będziecie wyskakiwać znowu z Onetem.

Właścicielami Ringier Axel Springer Media AG są: niemiecko-amerykańsko-kanadyjski[2] koncern mediowy Axel Springer SE (50% udziałów) i szwajcarska spółka mediowa Ringier AG (50% udziałów)[3].
a co tak tych niemców się wstydzisz


@skizo: I jeszcze jedno, nie lubię jak na wszelkie wasze nieudacznictwo znajdujecie sobie kozła ofiarnego. Winni Niemcy, ruscy, lekarze, nauczyciele, sędziowie, kobiety, opozycja. Nigdy wy.
Dlatego mnie triggeruje, gdy wyciągacie znowu kartę kozła ofiarnego, tu akurat padło na Niemców, ale gdybym akurat trafił na czepianie się innego, to też bym zareagował.