Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne, gdy #rozowepaski piszą starym huopom +25, co za rękę nawet nie trzymali, że nigdy nie jest za późno, a później te same różowe śmieją się do rozpuku, gdy widzą 20 letniego prawika, a taki 25+ jest dla nich tak przerażający, że uciekalyby od niego gdzie pieprz rośnie. Praktycznie każdy różowy wolałby huopa, który w wieku 19 lat przerobił już 50 lasek od takiego, który nie trzymał za rękę do 25 r.ż w górę. #przegryw
  • 154
@Malkof: a ja jednak myślę, że ciężko o dobrego partnera do rozmów, niezależnie od płci. I trochę się zmieniło to, że kobietom, przynajmniej części, może to już nie imponować jak kiedyś, bo kiedyś byłbyś mądry i błyszczał w towarzystwie, a teraz ona jest głupsza i głupio jej że to wychodzi
@Malkof: a jak nie to za dwa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro masz 0% skuteczności, to jednak pomyśl co robisz nie tak w interakcjach, bo jakby to była wina tylko środowiska, to wyniki byłyby w okolicach miernych chociaż. A zmieniając środowisko miałbyś szansę podbić wynik
@Malkof: skoro nie jest to warte zachodu, to po co do tego dążysz i się frustrujesz? To albo jest i się starasz, albo nie jest i odpuszczasz

Rozważałeś usługi biura matrymonialnego? Serio pytam
@Malkof: bo to jest coś wspaniałego. A frustrację, szczególnie rosnącą w czasie da się wyczuć.

Spróbuj, jak nie byłeś to nie wiesz. Mimo wszystko może warto rozważyć taki pomysł. W przeciwieństwie do tindera inna kultura pracy i działania
@NoHej_CoTam: nie zgodzę się i co teraz?

Podchodzisz w tym wypadku od dupy strony. Bo nie chodzi o prestiż w sensie zawód lekarza czy prawnika, tylko o to, że zawody typu praca fizyczna są pogardzane, czyli nie mają żadnego prestiżu.

A zaw9d programisty po prostu spowszedniał i to już nie jest ten efekt wow co kiedyś
@Rimbolo: takie odniosłem wrażenie, prześledziwszy konwersację, szczególnie stwierdzenie

właśnie jakby nie patrzeć, to over dla huopa

jeśli stwiwrdzasz że is over bo kobieta z gadzim mózgiem cię nie chce to jest namacalny dowód, że przyjmujesz ich ocenę nad swoją
@moll:

op to nie autysta, za to wygodnie mu się posługiwać tym hasełkiem

nie pisałem o opie, tylko o autystach

o co

Nie sygnalizujesz by dali sobie spokój z babami, tylko uparcie twierdzisz, że tam nadal są normalne kobiety i że czasami trzeba się postarać, by otworzyć sobie drogę do kobiety.
@Dolanthesniffer: a ja o opie, bo op sobie autyzm wmawia.

I tak, gdzieś jeszcze są normalne kobiety, bo nie przypominam sobie, by rypnął meteoryt i wszystkie wyginęły. To że lepiej są rozstawione po świecie te roszczeniowe lub nie wiedzące czego chcą w życiu to inna kwestia.