Wpis z mikrobloga

Zawsze kisne, gdy #rozowepaski piszą starym huopom +25, co za rękę nawet nie trzymali, że nigdy nie jest za późno, a później te same różowe śmieją się do rozpuku, gdy widzą 20 letniego prawika, a taki 25+ jest dla nich tak przerażający, że uciekalyby od niego gdzie pieprz rośnie. Praktycznie każdy różowy wolałby huopa, który w wieku 19 lat przerobił już 50 lasek od takiego, który nie trzymał za rękę do 25 r.ż w górę. #przegryw
  • 154
  • Odpowiedz
@Rimbolo: z tego co czytałem to mówią na odwrót, że to się szanuję ale faktycznie przystojny prawik (nie przyszczaty grubas co probowal i nigdy sie nie udawalo) mający 25+ lat może być dziwnym sygnałem
  • Odpowiedz
@moll: No i co to zmienia? Żadna laska nie ma ochoty na relacje z niedoświadczonym lamusem, bo gadzi mózg wysyła sygnał, że taki samiec jest odpadem, skoro mimo wieku dalej nie #!$%@?ł. Różowe powinny być uczciwe i mówić jak jest, żeby przegrancy zamiast tryhardowac mogli pogodzić się z porażka na polu związkowo-seksualnym i zająć się czymś innym.
  • Odpowiedz
@moll: Przecież na żywo na pewno nie rozmawiałbym o gadzich mózgach, bo normiki by myślały, że trzeba szybko zawieźć mnie do czubków xddd
  • Odpowiedz
@moll: No pewnie że zmienia, w końcu naprawdę różowe nie potrafią telepatycznie wyczuć, ze ktoś kiedyś napisał wpis o gadzich mózgach na wykopie ;)
  • Odpowiedz
@moll: Ja myślę, że to jednak z powodu mojej karłowatości, framecelizmu, autyzmu i bycia #robpill , a nie z powodu wpisow na wykopie ;) W końcu na wykopie nie siedzę na tyle długo, żeby różowe paski mogły wyczuwać może wpisy za pomocą swoich telepatycznych zdolnosci :))
  • Odpowiedz
@Rimbolo: masz poniżej metra trzydzieści, że mówosz że jesteś karłowaty?

Nie wiem co to framcelizm.

Autyzm sam sobie zdiagnozowałeś, czy masz na to kwity?
  • Odpowiedz
@moll: W sumie bycie autysta nie brzmi dumnie, wlasciwie to kalectwo biorąc pod uwagę, że norniki są niezwykle dynamiczne, a nieszczęśnicy z autyzmem sobie z tym nie radzą. Natomiast co do karłowatości to zależy, bo w takiej Hiszpanii może byłbym przeciętny ale w Polsce wątpię, że w moim wieku jest chociaż 20 procent huopow poniżej 175
  • Odpowiedz
@Rimbolo: bycie autystą to nie kalectwo, o tym mówią nawet osoby zajmujące się pracą z autystami. Wiesz w ogóle że autyzm to spektrum pewnych przejawów i zachowań, czy kolejny co dla niego autysta to spierdoks pod kątem społecznym i elo, a depresja to tylko trochę gorszy nastrój, a nie zaburzenia pracy mózgu?

Karłowatość to też jednostka chorobowa i znowu nadużywasz słowa, którego znaczenia nie znasz, za to fajnie brzmi
  • Odpowiedz