Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keppo: xd sprawdź sobie, kto dostarcza płynność alior. weź sobie brokera z cypru, jak brokerzy regulowani przez knf wg ciebie to scam
@micomak: korzystałem kilka lat z xtb i kilka lat teraz korzystam z alior nie wmówisz mi że XTB jest jakkolwiek ok. Polecam zacząć od przeczytania kwartalnych zysków xtb i z czego one są. Później możesz przejść do opinii i afer. A i zapomniałem o karach finansowych które są wliczone w koszta działaności XTB
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keppo: z tego co kojarzę to przesadzasz, bo zapłacili jedną karę. zobacz zyski choćby znanych amerykańskich brokerów, nie odstają od xtb a są wręcz większe. korzystałem z wielu brokerów zagranicznych, polskich i xtb niczym nie odstaje, większość się wiesza przy danych, ma luki w karnetach, w nocy zwiększają spread... trzeba wypośrodkować co się potrzebuje i używać. miałem wielu w tym egzotyki, używam obecnie kilku sprawdzonych w tym xtb, który obecnie jest
@micomak: Jeżeli sam korzystasz z xtb to lepiej spójrz czy wykresy się zgadzają. Reklamacje zawsze akceptują ale praktycznie zawsze piszą to samo "nie przyznajemy ci racji ale pieniądze oddamy" cudowny broker ( ͡° ͜ʖ ͡°)