Wpis z mikrobloga

No #!$%@?ć to mało powiedziane.
Okazuje się, że utrzymywanie kozy przez miesiąc z raną po odgryzieniu nogi bez jakiejkolwiek pomocy weterynaryjnej to nie jest znęcanie i nie nosi znamion czynu zabronionego.

Ja nie wiem czy oni w tej prokuraturze są upośledzeni już #!$%@? całkiem bo wydawało mi się, że składamy zawiadomienia w sprawach OCZYWISTYCH, a oni wszystko umarzają (°°

Oczywiście zleciliśmy już sporządzenie odwołania prawnikowi i mam nadzieję, że sąd stwierdzi inaczej bo jeśli nie to już całkiem stracę wiarę w to co robię ( ͠° °)

Beb w lecznicy do poniedziałku, dalej nie ma dla niego żadnej propozycji domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kolejne dwa kociaki zostały podrzucone na jedno z siedlisk kotów wolnożyjących czyli mamy już piątkę w kolejce do kastracji. Z pomiotami ósemkę ()

tu zrzutka na pomioty

Jedynym pozytywem ostatnich dni to Muszka, która zaczyna się lekko otwierać - ogon powoli merda, zaczęła jeść przy człowieku i powoli przełamuje wszystkie strachy. Super dom się jej trafił.

Nie wiem w sumie czy robić zrzutkę na pomoc prawną czy kolejną na kastracje dzikusów czy się zakopać pod kocem i nie odbierać telefonów przez tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - No #!$%@?ć to mało powiedziane.
Okazuje się, że utrzymywanie kozy przez mie...

źródło: comment_1668077256s9aCX3BdKDFfkW76EgsY5O.jpg

Pobierz
  • 57
@chixi: prokuratura w PL to taki śmieszny twór, że ja #!$%@?ę XD. Znajomy kiedyś w gimbie #!$%@?ł po garach banana który wyskoczył do niego z ryjem i łapami. Jak to się skończyło? Rocznym pobytem w ośrodku wychowawczym. Meanwhile gość został okradziony przez lokalnego sebixo-menela. Sprawa umożona brak dowodów i sprawca nieznany (mieli jego #!$%@? imię i nazwisko i zgadzał się z rysopisem)
@chixi nie odwołania tylko zażalenia to raz, a dwa, generalnie Prokuratura się powinna zajmować rozbojami, zabójstwami i poważnymi kradzieżami, a nie kurde kozą bez nogi. A jeżeli sami jej tej nogi nie uwalili, tylko nie zabrali do weterynarza to rzeczywiście znamion znęcania to nie wyczerpuje.