Wpis z mikrobloga

No #!$%@?ć to mało powiedziane.
Okazuje się, że utrzymywanie kozy przez miesiąc z raną po odgryzieniu nogi bez jakiejkolwiek pomocy weterynaryjnej to nie jest znęcanie i nie nosi znamion czynu zabronionego.

Ja nie wiem czy oni w tej prokuraturze są upośledzeni już #!$%@? całkiem bo wydawało mi się, że składamy zawiadomienia w sprawach OCZYWISTYCH, a oni wszystko umarzają (°°

Oczywiście zleciliśmy już sporządzenie odwołania prawnikowi i mam nadzieję, że sąd stwierdzi inaczej bo jeśli nie to już całkiem stracę wiarę w to co robię ( ͠° °)

Beb w lecznicy do poniedziałku, dalej nie ma dla niego żadnej propozycji domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kolejne dwa kociaki zostały podrzucone na jedno z siedlisk kotów wolnożyjących czyli mamy już piątkę w kolejce do kastracji. Z pomiotami ósemkę ()

tu zrzutka na pomioty

Jedynym pozytywem ostatnich dni to Muszka, która zaczyna się lekko otwierać - ogon powoli merda, zaczęła jeść przy człowieku i powoli przełamuje wszystkie strachy. Super dom się jej trafił.

Nie wiem w sumie czy robić zrzutkę na pomoc prawną czy kolejną na kastracje dzikusów czy się zakopać pod kocem i nie odbierać telefonów przez tydzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

Pobierz c.....i - No #!$%@?ć to mało powiedziane.
Okazuje się, że utrzymywanie kozy przez mie...
źródło: comment_1668077256s9aCX3BdKDFfkW76EgsY5O.jpg
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@alma_: Najpierw piszesz, że prokuratora powinna zajmować się różnymi przestępstwami, a potem jednak odwracasz kota ogonem i mówisz, żeby nie zajmowali się przestępstwami związanymi ze znęcaniem się nad zwierzętami. Niezła logika typie.
@abiandri: No nie no opis interwencji w sumie kompletny.

Koza została przewieziona do weta z którym gmina ma podpisaną umowę. Dostała antybiotyki i skierowanie na konsultacje ortopedyczną. Znalazłyśmy ośrodek, znajdujący się kilkadziesiąt kilometrów od nas opiekujący się zwierzakami gospodarskimi, którego wetem jest specjalista ortopeda.
Zawieźliśmy ją tam, miała mieć zaopatrzonego kikuta, przygotowanego pod protezę i sobie hasać. Zmarła następnego dnia podczas operacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dziczyznaa: Prawnik pisze no ale #!$%@?ące to okrutnie. Jak my mamy egzekwować na tym terenie jakąkolwiek poprawę warunków jak przy ewidentnym znęcaniu prokuratura pierwsze co robi to umarza postępowania? ¯_(ツ)_/¯
@dziara1429 Policja powinna we własnym zakresie umarzać sprawy, przecież jest taka możliwość - umorzenie rejestrowe. Tylko nie każda jednostka Policji to praktykuje. Akty oskarżenia, ten 1%, powinna zatwierdzac prokuratura.