Wpis z mikrobloga

Odnośnie Nitra. Czy tak ciężko jest zebrać materiały sprzed lat na jego temat? Żeby go ośmieszyć wystarczy co mocniejsze kawałki wypowiedzi z rozmów telefonicznych wyciąć, przejść płynnie do tego jak bunny kau czy jakoś tak wyzywał od szmat #!$%@? dziwek itp. przejść potem na to jak #!$%@?ł dzieciaki na Omegle za to że były dziećmi "co bardzo fajnie można połączyć z Nikodemem". I sam nie jestem fanem że dzieciak Nitra dostanie po dupie, ale bez jaj jeden odklejeniec i społeczność wykopu jako jedyna od tylu lat zachwiała tego gościa który nawet nie próbuje się kryć z tym co #!$%@?ł. Jest jeszcze jedna sprawa która może być do tego dodana ale nie jestem jej w 100% pewnym. Kilka lat temu Nitro i Isamu promowali lub współtworzyli tego nie wiem stronę ze skinami "CSdiamonds" która była na rosyjskojęzycznych terenach i końcowo okazała się dużym scamem. Ktoś coś wie pamięta?
#famemma #muranski #nitro
  • 7
@sentence7 nie liczyłbym w tym przypadku na dużego influ. Pojawi się wtedy platforma do powiedzenia "wiem przepraszam ale już tak nie robię a i wpłaciłem na dom dziecka 30koła" influ sobie #!$%@?ą że to źle ale na końcu wyliżą mu dupę bo to nitro a oni to płatki śniegu i jak dostaną hejt od fanów wuja to im się nie podoba. Żeby #!$%@?ć mlekołakowi jedyne co widzę to zrazić go na YouTube
@sentence7 YT interesuje się twórcami w momencie jak duża telewizja nagrywa o takim materiał. Może jest opcja uderzyć do jakiegoś gościa z superwizjera albo uwagi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)