Wpis z mikrobloga

Może tutaj ktoś znajdzie rozwiązanie.
Gierka na PC, wbita 2 liga bez problemu w poprzednich fifa ciągle w elicie.

Po wbiciu ostatniego check-pointa w 2 lidze nie potrafię wygrać 2 meczów z rzędu,
piłkarze nie wybiegają na pozycje,
nie mogę się obrócić z piłką bo zajmuje to wieczność
nie mogę wykonać kilku celnych podań bo piłka leci przeważnie nie tam gdzie celuje( nawet włączyłem wirtualnego pada by to sprawdzić)

Eliminacje robię bez problemu, 8-2, 9-1, 10-0
LW różnie bo czasami wbiję 12 winów a czasami 14

Zmieniłem już chyba z 30 taktyk z youtube, wymieniłem zawodników na takich zwykłych i dalej jest to samo teraz spadłem z nowym sezonem do 4 ligi i dalej nie potrafię wygrać meczu.

Gierka trzyma około 120 fps stabilnie. Ocena połączenia według EA jest wspaniale ping 5-10 ms vs polak i do max 25 vs gdzieś dalej
W SB gra chodzi dużo płynniej zawodnicy obracają się normalnie potrafię przyjąć piłkę i się zastawić czego w DR nie idzie zrobić

#fut
  • 8
  • Odpowiedz
@Mintaa: ja mam dokładnie tak samo ale od początku gry, głównie bawię się w robię zadań żeby zdobywać piłkarzy i w tym trybie po prostu nie potrafię grać. Jak w Division nawet w miarę to wychodzi tak znów eliminacje i zadania to porażka, wszystko przegrywam, nic nie wychodzi
  • Odpowiedz
@Mintaa: musisz poprzegrywac troche,
Gram na pc, i nie przypominam sobie bym przegrał z konsolowcem, czy na konsolach jest tak niski poziom?
Gram w fife lacznie 4 miesiace
  • Odpowiedz
@Mintaa: u mnie to samo bylo, wczoraj grindujac 8 winow bylem gre od 1 ligi ale nie dowiozlem bo nagle w meczu nie moge nic zrobic a gosciowi pilka lata jak po tafli lodu od nogi do nogi
  • Odpowiedz