Wpis z mikrobloga

Wykopki jak sterowane kukiełki. Scenariusz zawsze ten sam - jakaś grupa zawodowa z budżetówki domaga się podwyżek? Nic prostszego, zrobi się akcję oczerniającą na wykopie, głupki podchwycą i po robocie. Zostaje dalej hajs na bombelki i kiełbasę wyborczą.

Nauczyciele? Ratownicy pogotowia? Policja? Lekarze? A po co to komu, a dlaczego? Niech zdychają albo wyjadą co nie?

#protest #policja #pelikany
  • 30
  • Odpowiedz
@Mjakson84: ale akurat z tych grup społecznych to tylko policja jest #!$%@? :)

Ja mam doświadczenia takie ze mnie okradli, a oni nie chcieli nawet zgłoszenia przyjąć i nie zebrali materiałów z monitoringu.

A kiedyś chciałem zgłosić, ze osoba na olx wysyła podrobione potwierdzenia przelewu to nawet nie chcieli przyjąć...
  • Odpowiedz
@Mjakson84: xD większość mówiła, że nauczycielom podwyżki się należą tylko trzeba zejść z karty nauczyciela i normalnie godziny liczyć,
o ratownikach pogotowia nie wspomnę bo ci jebią po 300h miesięcznie na b2b,
no i tamte akcje plujące na te grupy zawodowe to raczej były finansowane z funduszu sprawiedliwości, a ta jest nasza, oddolna wykopowa

a policja, policja po 2020 nie zasługuje na szacunek społeczeństwa bo są zwykłymi ochraniarzami pisu i nie
  • Odpowiedz
@krabczy: Zamiast walczyć z takimi protestami, wszyscy niezadowoleni z obecnych rządów powinni dołączyć i pokazać, że niezadowolenie nie jest tylko "tu" i "tam" tylko że społeczeństwo jako całość stoi razem przeciwko rządom tych durni.
  • Odpowiedz
Niech zdychają albo wyjadą co nie?


@Mjakson84: Niech znajdą sobie uczciwą prace, a nie skamlą.
Jak był strajk przedsiębiorców którzy sami na siebie zarabiają za to że zabroniono im bezprawnie pracować, to zwyrolskie bydło w niebieskim ich gorliwie pałowało i prześladowało. [zresztą nie tylko ich - każdego normalnego człowieka przez 2 lata]
Także nie ma żadnego współczucia, litości ani przebaczenia dla sługusów tego złego reżymu.
A ci porządni, którzy tam pracują,
  • Odpowiedz
@Mjakson84: ale społeczeństwo już protestowało, i zostało spałowane w kotle,
społeczeństwo protestowało też przeciw niezgodnym z prawem obostrzeniom i też zostało spałowane,

i teraz co? teraz nagle mamy iść ramie w ramie z policją? Bo teraz ich dosięgła mierność władz?
Nic z tych rzeczy, niech wiedzą, że nie mają poparcia społecznego bo sami na to zapracowali, teraz niech idą sami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mjakson84: nie, po tym co psy robily podczas pandemii nikt z nimi pod reke szedl nie bedzie

Sterowane kukielki xD raczej w koncu pokazuja co o kims mysla
  • Odpowiedz
@Mjakson84: stanąć z nimi? A w 2020 podczas protestów oni ze spolevzmestem stanęli czy jednak trzymali ludzi w kotłach łamiąc ich podstawowe prawa obywatelskie a takim jest prawo do zgromadzeń. I to mimo wyroku SN który mówił że nie można tego zabronić rozporządzeniem.
  • Odpowiedz
@Mjakson84:

Wykopki jak sterowane kukiełki. Scenariusz zawsze ten sam - jakaś grupa zawodowa z budżetówki domaga się podwyżek? Nic prostszego, zrobi się akcję oczerniającą na wykopie, głupki podchwycą i po robocie. Zostaje dalej hajs na bombelki i kiełbasę wyborczą.


Bredzisz typie, wykopki jadą tylko po policji.

Zauważ że strajkują też strażacy, straż graniczna itd i nikt o nich nie pisze, ciekawe dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mjakson84: Hahaha bredzisz. Milicja sobie zapracowała na nienawiść, wyrobnicy norm mandatowych i sługusy kaczora nie zasługują na szacunek. Nigdy ich nie lubiłem bo mam z nimi kontakt na codzień ale ludzie bardzo nabrali szacunku do milicji w drugiej dekadzie XXI wieku i większość znajomych myślała, że jestem uprzedzony bezpodstawnie. Protesty po wyroku TK w sprawie aborcji i pandemia sprawiły, że teraz wszyscy bez mundurowych w rodzinie(a i część z nich) „#!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krabczy: Zamiast walczyć z takimi protestami, wszyscy niezadowoleni z obecnych rządów powinni dołączyć i pokazać, że niezadowolenie nie jest tylko "tu" i "tam" tylko że społeczeństwo jako całość stoi razem przeciwko rządom tych durni.

@Mjakson84: policjanci dostaną podwyżkę czy dodatek i będą z uśmiechem na twarzy rozganiać protesty reszty społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Mjakson84: zaraz ale kto oczerniał lekarzy i ratowników? Policja sama zapracowała przez cały lockdown na oczernianie, a nauczyciele w szkołach pracują od lat...
  • Odpowiedz
jakaś grupa zawodowa z budżetówki


@Mjakson84: #!$%@? bo zarówno ratownicy, strażacy czy lekarze powinni dobrze zarabiać, a psy i dyktujący podręczniki niech żrą gruz. Urzędasy, biurwy i inne pasożyty również. Typowe manipulujące zagranie to robisz ty równając całą budżetówkę.
  • Odpowiedz
@Mjakson84: ratowników to ty szanuj. Lekarzy mniej, ale trochę też. Nauczycieli tylko odrobinę.

A policji nie należy się szacunku za grosz. A po kowidzie to wręcz pogarda. Człowiek 32 lata przeżył bez konfliktu z tą instytucja, kilka umorzonek w sprawach kradzieży i raz pobicia - do przeżycia.

A w kowidzie uciekałem przed milicjantami, bo psa wyprowadzałem w parku.

HA TFU na tę bezużyteczną jednostkę bez krzty honoru.
  • Odpowiedz