Wpis z mikrobloga

Czy jest tu jakiś wykopek #teczowepaski, który lubi rzeczy stereotypowo zarezerwowane dla nietęczowych? Na przykład: jest zawodnikiem klubu piłkarskiego, stadionowym kibicem-zadymiarzem, raperem, fighterem MMA, bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych albo udziela się w konserwatywnych ruchach nacjonalistycznych?
  • 11
@przegrywNL: no to ja chyba mogę się zgłosić. Teraz już nie, ale jakiś czas temu chętnie grałem w klubach piłkarskich. Mecze też chętnie oglądam, ale nie jak pseudokibic, ale z kumplami na "piwko" i oglądanie meczu chętnie wychodzę.

Mnie raczej moi znajomi z mojego zachowania nie posądzają o bycie tęczowym.
@CzajnikZniszczenia: Siłka jest akurat gay-trendy a nawet bardziej popularna niż wśród heteroseksualnych bo istnieje większa presja niż u hetero by wyglądać dobrze. Mi chodziło o takie typowe samcze hobby, gdzie jest przemoc, agresja, dominacja, rynsztokowy język, adrenalina i igraszki ze śmiercią.
@przegrywNL

stadionowym kibicem-zadymiarzem,


https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/lgbt-a-ekstraklasa-najwiecej-gejow-wsrod-kibicow-wisly-i-legii/q62y434

Z analizy urządzeń ponad 128 tysięcy osób, które korzystały podczas meczów ze swoich telefonów na stadionach Ekstraklasy wynika, że spośród tych, którzy mają aplikacje randkowe, 7,44 proc. korzysta z aplikacji stworzonych specjalnie dla społeczności LGBT.

Według danych zaprezentowanych przez Selectivv najczęściej mają je zainstalowane na telefonie:

- kibice Wisły Kraków (16,75 proc. spośród tych, którzy w ogóle mają na telefonie jakąś aplikację randkową)

- kibice Legii Warszawa (16,45