Wpis z mikrobloga

joł moreczki jakoś nie czuje dmg na focusuow lifestaffowo voidowym buildzie - no chyba ze taki dmg ma być, na life staffie bije około 350/500 z hita a z voida po 250 podsylam zdjecia mojego buildu, na itemakch nie ma nic specjalnego tylko statystyki do focusu + kondycja robie builda z neta pve
#newworld
Dejwor - joł moreczki jakoś nie czuje dmg na focusuow lifestaffowo voidowym buildzie ...

źródło: comment_1668019646zp4l9XuO3jEjnw3r75gCi7.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dejwor: masz 29lvl to jakie obrażenia chcesz robić, polecam dobić 60 zamiast spamować tag bo poniżej max levela zajmowanie się ekwipunkiem i rozkminianie buildu to kompletna strata czasu, tym bardziej że robienie main questów to łażenie od punktu a do punktu b i w ogóle nie trzeba robić obrażeń
  • Odpowiedz
@Pallazo: okok! zauwazylem ze mam problem ze mam nizszy lvl niz robie glowne questy, wiec oplaca sie robic podobczne questy? (żółte) a i czy opłaca się na starcie robić questy frakcyjne bo z tego co widze to lepsze itemy są z ekspedycji czy z marketplace
@Korea: @BetterMessage:
  • Odpowiedz
@Dejwor: z samych main questów wbijasz ok 45lvl, od tego momentu możesz spamować robienie portali, jeden mały portal to 1k+ expa a z dużych 3,5k+ wiec 53lvl wbijasz w moment, od 53lvla spamujesz questa dynastii ktory daje ci 12k+ expa i tak dobijasz 60lvl

i ponizej 60lvla kompletnie nie ma co rozkminiać itemów bo zrobisz potem jeden dungeon i juz bedziesz mial lepsze itemy niz jakiekolwiek do tej pory wiec
  • Odpowiedz
@Dejwor: Ja zrobiłem główny wątek plus questy poboczne, które były w pobliżu. Po drodze zaliczyłem z 3 dungi nisko lvl i w 5 dni wbiłem 60lvl. Opłaca się robić poboczne questy, fajne są nagrody.
  • Odpowiedz