Wpis z mikrobloga

  • 176
Wszystko szło w dobrym kierunku aż do momentu jak do sprawy nie wpieprzyła się ta babeczka z molo. Glapa, jako dżentelmen i człowiek prawy oraz honorowy nie złamie traktatu sopockiego aż do końca swojej kadencji. Zostaniemy na lata z wysokimi stopami, wysoką inflacją, gównianą walutą i rozwaloną gospodarką, tylko dlatego, że jakaś krzykaczka napadła prezesa NBP na molo podczas wakacji.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kredythipoteczny #nbp #rpp #traktatsopocki #nieruchomosci #inflacja
maximuss - Wszystko szło w dobrym kierunku aż do momentu jak do sprawy nie wpieprzyła...

źródło: comment_1668017949rK9xPP2a3NTvYAhS4uG3tq.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maximuss: Wiara w to, że jakiś wywiad z ukrytej kamery ma wpływ na ich decyzje XD
Tylko wykop mógł wymyślić coś tak durnego by pasowało do ich tezy. A fakty sa proste i jasne. I sa takie, że inflacja niedługo zrobi odwrót (właściwie już robi). I to zrobi z taką samą dynamiką z jaką przyszła (2 lata to malutko z perspektywy ekonomii). Z rozpędu przebije szybko mur i zacznie być
  • Odpowiedz
  • 4
@amstaf01 co do pierwszej części to mam tylko jedno pytanie - czy wszystko w życiu bierzesz tak dosłownie i na poważnie?

A co do drugiej części to nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maximuss: Ja nie biorę, ale widzę, że wielu tu myśli że stopy są niskie bo Prezes Banku Narodowego obiecał w ukrytej kamerze to jakiejś randomowej lasce będąc na wakacjach. Po więcej ja tez nie mam pytań.

Generalnie przy tej zmienności rynków to ja bym był ostrożny co to jakichkolwiek założeń bo to co się wydaje wykopowym ekonomistom niekoniecznie może mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dużo deali, szczególnie u nas może leżeć
  • Odpowiedz
A fakty sa proste i jasne. I sa takie, że inflacja niedługo zrobi odwrót (właściwie już robi). I to zrobi z taką samą dynamiką z jaką przyszła

@amstaf01: wstawaj zesrałeś się xDD
  • Odpowiedz
dlaczego inflacja bedzie zaraz w odwrocie? Tak se p--------z a potem napiszesz "haha wkrecilem was" czy piszesz to na podstawie jakichs powodow?


@abcdefghijklmn: Ile z tych punktów jest już spełnione? (A nie musza być wszystkie, żeby weszła deflacja). Dodatkowo jakbyś popatrzył częściej na wykresy i w dane historyczne niż na to co piszą eksperci na wykopie, to byś zauważył, że kryzysy o wiele częściej były deflacyjne niż inflacyjne. Choć bardzo
amstaf01 - > dlaczego inflacja bedzie zaraz w odwrocie? Tak se p--------z a potem nap...

źródło: comment_1668153217tJ5MXspbUfZStKT7MxxUfk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kszychu: Nikogo nie namawiam. Jak pisałem tutaj, że bitcoin będzie po 20k gdy był po 60k i była wielka euforia, a tak wychodziło z AT, to się ze mnie śmiali że AT nie działa. Każdy wierzy w swoje bóstwa. Pamiętaj, że wykopowi ekonomiści wyceniają nieruchomości na podstawie przyrostu naturalnego w danym kraju, wobec czego w Etiopi ceny powinny być jednymi z najdroższych na świecie. A potem jak ktoś się z
  • Odpowiedz
@amstaf01: jakie fakty podajesz? Zapostowales przyczyny deflacji i sam sie zgodziles ze wystepuje 3/4powodow...troche malo nie sadzisz?
Pozatym przed czym ostrzegasz deflacja to nie to samo co recesja, przy zarobkach w tym kraju by sie przydala deflacja
  • Odpowiedz