Wpis z mikrobloga

Warto ostudzić emocje!!!
Niektórzy ciagle żyją wielką Wisłą ery Cupiala.

W zasadzie zbiegiem wielu sprzyjających okoliczności znajdujemy się na tym szczeblu w którym tkwimy i być może dłużej będziemy brodzić.

Obecnie na piłkarskiej mapie Polski nie znaczymy za wiele.
Najpierw musi przyjść stabilizacja zanim przyjdzie progres. Nie jesteśmy Juventusem.

Trochę pragmatyzmu bracia po szalu…

Bywałem na meczach z Realem, Barcą, Zaragozą itd… byłem wtedy, bede teraz.

Ave Wisła

#wislakrakow
mango - Warto ostudzić emocje!!! 
Niektórzy ciagle żyją wielką Wisłą ery Cupiala. 

W...

źródło: comment_1668010386gsWWWfRlpHib0YZaIwEzpu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@mango:

Niektórzy ciagle żyją wielką Wisłą ery Cupiala.


ale pier.dolisz, całe trio nieudaczników niech wydupca, z Kubą na czele. Jego charakterek, arogancja kieruje nas do II ligi. Mieli wszystko, żeby sobie egzystować w ekstraklasie, ale życie ich brutalnie zweryfikowało.
  • Odpowiedz
  • 0
@tr0llski: Piłeś? Nie pisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z IV ligi grzebalibysmy z dekadę. Trzeba stabilizacji najpierw. Tylko idiota mógł myślec, że nosem wciągniemy 1 ligę.
  • Odpowiedz
@mango fajnie mówi się po fakcie. Jednak łatwo zauważyć, że od czasów Stolarczyka nasi piłkarze grają może na 60% potencjału. Rodado i Fernandez to top piłkarzy I ligi, to samo tyczyło się Colleya przed obniżeniem lotów. Reszta jest co najmniej naprawdę solidna jak na tą ligę
  • Odpowiedz
@mango: chłopie, nie wiem czy masz świadomość, ale mamy najdroższa drużynę w lidze. Teraz połącz sobie kropki i odpowiedz na pytanie czy trio zapewni klubowi dobre zarządzanie i stabilizacje.
  • Odpowiedz
@mango Poza tym nikt tu #!$%@? nie żyje erą Cupiała tylko każdy jest #!$%@?, że Kuba na własne życzenie #!$%@?ł drużynę z ligi i wciągnął ją w jeszcze głębszy kryzys niż była wcześniej. Aktualny pion sportowy to zbiór nepotyzmu debilizmu oblężonej twierdzy i braku profesjonalizmu mniej więcej w równych proporcjach. Przypomnij sobie jak wyglądała drużyna i zarządzanie nią za czasów Marzenki, fantastyczne jak na polskie realia transfery w cenie big maca, ogarnięty
  • Odpowiedz
@mango: obecnie nie znaczymy nic, bo tak jest ten klub beznadziejnie zarządzany. Dodatkowo cala atmosfera jaka jest stworzona w środku niczego dobrego nie wróży. Zarząd i trenerzy obecni to dno dna, dodatkowa główny właściciel za każdym razem okazuje się bucem i całą swoją legendę rozmienił na drobne. Nie przypadkiem wszyscy co tu przychodzą zaliczają REGRES, a tylko jak uciekną okazują się porządnymi grajkami. Jesteś w stanie wymienić choć jednego piłkarza który
  • Odpowiedz
@mango: ja nie wymagam od nich cudów. Zdaje sobie sprawę, że nie będą grać jak Real Madryt czy Manchester City,Ł, ALE KUR*A MAĆ TAKIEGO BRAKU ZAANGAŻOWANIA NIE WIDZIAŁEM CHYBA NIGDY. Byłem w weekend na meczu A Klasy, ludzi którzy maja na codzień normalną pracę itd, oni przy naszych piłkarzach wyglądali jakby grali finał mistrzostw świata albo ligi mistrzów!!! Zdaje sobie sprawę, że umiejętności piłkarskie nie pozwalają na niewiadomo jaką finezyjną grę,
  • Odpowiedz
@mango: A i jeszcze jedna sprawa oglądanie piłki nożnej to rozrywka, więc jedyne co pozostało wisle to utrzymać fan base. A po takim widowisku jakie dziś ludzie mają dość i kto będzie chodził na mecze i oglądał taki syf? Trzeba sobie powiedzieć wprost WISŁY NIE STAĆ NA PRZECIĘTNOŚĆ i tułanie się po 1 lidze bądź niżej wykończy ten klub, bo nikt nie będzie chodził na stadion oglądać kolejną kompromitacje za pieniądze,
  • Odpowiedz
@mango: Kto z tego tagu żyje erą Cupiał? XD Przecież 99% osób tutaj zakładało porażkę z Motorem, a wręcz była jej bardziej pewna, niż niepewna xD Tutaj ludzie zdziwiliby się, gdyby został zatrudniony normalny trener, taki jest poziom oczekiwań xd
  • Odpowiedz