Wpis z mikrobloga

Planuje sobie aneks kuchenny i zastanawiam się na doborem kolorów i dekorów mebli. Chciałbym wykorzystać maksymalnie 3 kolory.
Pomysł mam taki, aby połączyć kolor szary z drewnem i ewentualnie jakieś akcepty czarnego.
Wpadły mi w oko płyty meblowe EGGER: szary przykurzony i hikora naturalna. Panele podłogowe mam w aneksie w kolorze złotego dębu.

Jak myślicie, czy takie połączenie będzie poprawne i ładne?

#kuchnia #mieszkanie #pytanie #aranzacjawnetrz #remontujzwykopem
Pobierz
źródło: comment_16680080519Nlm27urPcsYeZtOLwYe2A.jpg

Czy takie połączenie kolorów jest fajne?

  • Super wyglądają te kolory 16.0% (4)
  • Nędza, brzydkie kolory 16.0% (4)
  • Nudne połączenie 36.0% (9)
  • Babcine kolory jak z Bodzio 32.0% (8)

Oddanych głosów: 25

  • 12
@CalibraTeam: dobry wybor, u mnie ten sam szary plus hamilton, to praktycznie brat hikory, chyba trochę mniej zolty. Kuchnia moim zdaniem wyglada ładnie, blaty i plecy na ścianach w kolorze drewna, fronty szare. Do tego oczywiście czarne uchwyty
@CalibraTeam: Zaznaczyłam babcie z bodzio bo mi się telefon wyślizgnął ze śmiechu, ale uważam, że to połączenie jest ok. Ja mam egger szary jasny na fronty plus dąb Hamilton na blaty i ścianę nad blatem. A rozważałam tez „Twoje” kolory. Moim zdaniem to spoko połączenie, ale zastanów się nad kolorem „kaszmir”. To taki brudny/szary beż i teraz bym brała to. Do czarnego i drewna tez idealny, a szary, jak wspomniał ktoś
@CalibraTeam: Rozumiem, bierz tez szary przykurzony, który wybrałeś. Mi się po prostu znudził mój szary, bo sama mam, ale dalej uważam, że jest ładny. Będziesz zadowolony i nie będzie bodziowato. :)