Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu, kiedy nasza rozjuszona @AlienFromWenus była jeszcze zielonką, powiedziałem, że rozwiedzie się ze swoim aktualnym chopem, że to tylko kwestia czasu....i patrząc na rozwój sytuacji, ten czas się zbliża co raz bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ot refleksje na temat tego i tamtego, nowe fakty wychodzące na jaw etc. ( ͡ ͜ʖ ͡) Co raz więcej frustracji wychodzi z niej.

Kiedy się już z nim rozstanie (a na pewno to nastąpi) wejdzie w speirdoxowy świat portali randkowych i tu się zacznie prawdziwy Armagedon (ʘʘ) Kolejne narzekania, że faceci są tacy i tacy, takie to przewidywalne. Tak czy inaczej, nie będzie ufać facetom do tego stopnia, że sama przez dłuższy czas nie będzie wiedziała czego chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potem wejdzie na drogę kobiety wyzwolonej i uzna, że będzie chciała więcej luzu i szaleństwa, wiadome czym to się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jak myślicie, kiedy rozstanie się ze swoim niebieskim? Można głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #badoo #zwiazki

Kiedy nastąpi rozstanie?

  • Jeszcze w tym roku 41.7% (20)
  • Pierwszy kwartał drugiego roku 41.7% (20)
  • później, ale na pewno przed 2024 rokiem 16.7% (8)

Oddanych głosów: 48

  • 17
  • Odpowiedz
Kolejne narzekania, że faceci są tacy i tacy, takie to przewidywalne. Tak czy inaczej, nie będzie ufać facetom do tego stopnia, że sama przez dłuższy czas nie będzie wiedziała czego chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka:

A potem zbuduje sobie własny pałac, zamiast cementu użyje sproszkowanych kości inceli. Wyhoduje smoka, którym będzie latać po świecie, wygra grand prix, zdobędzie 120 mln zł w euro Jackpot, potem zdobędzie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

Sry, planujemy remont kuchni a to na pewno zejdzie kilka lat, ba, on już zaplanował co będziemy robić za 4 lata, więc nie tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu nie chodzi o rozstanie, tylko o to, że jakoś nasze życie nie jest takie, jak tu wypisujecie.

Nadmiar obowiązków z kolei nie jest z jego strony a strony jego matki (standard mieszkania z teściami).
  • Odpowiedz
Sry, planujemy remont kuchni a to na pewno zejdzie kilka lat, ba, on już zaplanował co będziemy robić za 4 lata, więc nie tak szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Absolutnie nie daje wam tak duzego czasu, ale ok najwyzej wrócimy do tego wpisu jak juz sie rozjedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu nie chodzi o rozstanie, tylko o to, że jakoś nasze
  • Odpowiedz
dzięki, dałeś mi motywację, zawsze mogłam trafić na kogoś takiego jak ty, zacznę doceniać niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: Jak czytam jak nagaduejsz na swojego niebieskiego, to ja byłbym twoim największym odkryciem xD

Nie tak szybko. Typ i jego rodzice nie pozbędą się tak szybko darmowej sprzątaczki :)


@herbata_z_cytryna: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz