Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki

Zajmuję się pisaniem analiz psychoseksualnych. Skończyłam psychologię oraz znam się na psychoseksuologii.
Analizy, które piszę dotyczą osobowości uległych mężczyzn i ich sfery seksualnej. Odbywa się to oczywiście po wcześniejszym wywiadzie.

Wysyłam Ci pytania, Ty odpowiadasz. Ja w oparciu o to, na ile Cię poznam, buduję analizę Twojej osobowości, skupiając się głównie na sferze seksualnej.

Głównym celem jest znalezienie odpowiedzi na to, dlaczego stałeś się osobą, która potrzebuje perwersyjnej, pełnej poniżeń i bólu relacji, by osiągnąć podniecenie i pełne zaspokojenie seksualne.

Cały koszt analizy psychoseksualnej, zawiera się w kwocie 70-100. Większość osób obawia się tutaj oszustwa, co mnie nie dziwi - dlatego nie pobieram pełnej kwoty z góry (chyba że ktoś chce zapłacić), a jedynie 30 na początku, a resztę po wysłaniu 1/3 lub połowy analizy. Jeśli zainteresowany chce, bym dokończyła, dopłaca resztę - jeśli nie, może zrezygnować.

Udzielam się głównie na stronie, którą podałam na swoim profilu. Tam też znajdziecie moje dane kontaktowe.

W przypadku, gdy ktoś napisze wiadomość nie dotyczącą tego, czym się zajmuje, zostanie zablokowany.

#przegryw #femdom #seks #bdsm #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 12
@Anastazjaa: Jestem psychologiem. To że sama się tak nazwałaś to nic nie świadczy. Pokaż dyplom, staże psychologiczne. To co robisz nie jest uregulowane prawnie, więc każdy sobie może napisać że na tym się zna, a nie ma wyksztalcenia i naciągać na hajs