Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zacząłem grać w cyberpunka. Dodadzicie czy lepiej iść mi w karabiny (ale będę raczej tylko z auto aim korzystał bo słabo się na padzie celuje) czy lepiej lecieć w katany? Z bliska to jeszcze trafiam ale z daleka to dramat .

#cyberpunk2077
  • 9
@schreder: idziesz w karabiny smart i masz po problemie jesli chodzi o celność. minus taki, ze broń smart znerfili w patchu 1.5 i ma sporo niższe obrażenia i musisz się nakombinować z upgrejdami i modułami do nich. Ogólnie to rozwijasz drzewko karabiny plus trochę inwestujesz w zdolności techniczne - lepszy pancerz, łatwiejszy crafting plus są tam ze dwa czy trzy perki stricte do broni smart.
@schreder: chłopie, jak jesteś boomerem, ale nie umiesz na padzie strzelać ze zwykłej broni to idź w broń typu smart... albo broń typu tech.... albo w ogóle w katany... albo w broń tępą... albo w ostrza czy monostrunę... albo na gołe pięści... albo w hackowanie................................. na pewno coś wymyślisz sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarkaz: pewnie coś z tego co wymieniłeś jest na tyle do dupy że nie warto nawet testować a nie mam czasu i chęci grać 30h i stwierdzić że zmieniał build.