Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Jedna z największych o ile nie największa premiera tego roku i oczywiście klapa, bo polski oddział PlayStation #!$%@?ł sprawę i wersje pudełkowe gry na PS4 i PS5 nie posiadają polskiego dubbingu, dotąd brak jakiegokolwiek oficjalnego komentarza w tej sprawie, żaden serwis z grami do tej pory o tym nie napisał (sam dowiedziałem się z posta Łowców Gier na FB), za to w komentarzach stabilnie, polski dubbing to gówno, na co Ci dubbing pl., no tak, bo kupić produkt, który nie oferuje tego co miał mieć i zapłacić za to 300 lub 320 zł to jest nic.
#gry #godofwar #ps5 #ps4 #playstation
  • 34
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@malyyoda: Polski dubbing to co prawda gówno, ale Sony #!$%@?ło po całości że przygotowało PL dub a później go w PL nie wydało xD
  • Odpowiedz
@malyyoda: Tyle lat i nadal nie pojmuję co polaczków boli dupa, że chcę grać z dubbingiem mogąc się skupić na grze i jednocześnie fabule zamaist skakać oczami raz na tekst a raz na to co się dzieje
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SEBZER: mnie tez to dziwi jak ludzie dają się rżnąć, jest produkt który ma opis, mają być napisy i polski dubbing, płaci się za to nie małą kasę a tu na premierę takie coś, i za pewne Sony to rozwiąże aktualizacją, ale raz, że ktoś kto chce grać na premierę z dubbingiem to musi czekać, to jeden powie, że dubbing angielski lepszy i polskiego nie trzeba, jeden powie, że nic
  • Odpowiedz
@malyyoda: nie znoszę dubbingu(w sumie to nawet nie ma znaczenia) ale w życiu nie broniłbym korpo które za grę chce 300PLN i dość że #!$%@?ło to jeszcze zero info co chcą z tym zrobić, ładnie ich sony wytresowało
  • Odpowiedz
@malyyoda: Polska ma wysoki % znajomości angielskeigo wśród ludności więc ten ostatni argument totalnie z dupy xD Poza tym nie rzadko mniejsze kraje dostaję dubbing a polska nie co jest bez sensu
  • Odpowiedz