Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Jedna z największych o ile nie największa premiera tego roku i oczywiście klapa, bo polski oddział PlayStation #!$%@?ł sprawę i wersje pudełkowe gry na PS4 i PS5 nie posiadają polskiego dubbingu, dotąd brak jakiegokolwiek oficjalnego komentarza w tej sprawie, żaden serwis z grami do tej pory o tym nie napisał (sam dowiedziałem się z posta Łowców Gier na FB), za to w komentarzach stabilnie, polski dubbing to gówno, na co Ci dubbing pl., no tak, bo kupić produkt, który nie oferuje tego co miał mieć i zapłacić za to 300 lub 320 zł to jest nic.
#gry #godofwar #ps5 #ps4 #playstation
  • 34
  • Odpowiedz
@s---k: angielski szkolę obecnie na serii yakuza, właśnie dziś na promce kupiłem 6 część :)

Co do gowa, to gra ogólnie ma pełny polski dubbing, tylko płyty które wysłali do sklepów tego nie mają i są napisy. Jakaś partia taka się trafiła. Raczej wpadnie update i dadzą dociągnąć dubbing
  • Odpowiedz
@malyyoda: daj spokoj... ekscytacja przed odpaleniem zamieniła się szybko we #!$%@?. I to z samego rana i cały dzień zepsuty xd jak coś ppe napisało artykuł o tym. Wiem bo szukałem info czemu tego dubbingu nie mam i się dowiedziałem z tego artykułu..
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@s---k: @Zielony_Ogr: Niech każdy gra jak chce, czy z pl dubbingiem czy z angielskim, wiadomo, że Sony to pewnie ogarnie, raczej chodziło mi o to, że niektórzy zostali wprowadzeni w błąd bo już dzisiaj czyli na premierę chcieli mieć dubbing,wyraziłem swoją opinię a to, że dubbing angielski też jest ok, to tak jakby powiedzieć na premierę CP2077, że przecież nic się nie stało i w patchu zaktualizują za
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@metiniowiec: nie umieścili na płycie, nie wiem czy na wszystkich wysłanych do sklepów czy na jakiejś partii konkretnej, i Ci z wersją pudełkową nie mają dubbingu, wersja cyfrowa ma dubbing normalnie
  • Odpowiedz