Wpis z mikrobloga

Hej #wroclaw szukam kogoś odpłatnie żeby przejrzał mi ploter laserowy + podszkolił z obsługi - wolę czerpać wiedzę od profesjonalisty niż domyślać się i doczytywac często wątpliwe rady internetowe.

Ploter wstępnie ustawiłem, wypalam już rzeczy które mnie interesują ale pomoc dydaktyczna bardzo mi się przyda.

Kto kogoś zna na miejscu może?

#laser #ploter i sorry ale daje #cnc dla zasięgu, może Wy coś wiecie ;)
Pobierz bkwas - Hej #wroclaw szukam kogoś odpłatnie żeby przejrzał mi ploter laserowy + podsz...
źródło: comment_1667988750ZqKL60rQcgGI6jZmwoqakD.jpg
  • 6
@bkwas: to ja ci dam plusa dla zasiegu.
Mialem kiedys mniejsza wersje. Obsluga jest prosta, trzeba uwazac zeby nie spalic lasera bo te chinskie pompki wodne nie sa jakies super :/

Napisz jaki dostales do tego software, bo to chyba najwazniejsze.
@mielonkazdzika dzięki :)

Chłodzenie przez najbliższe miesiące nie będzie problemem - w pracowni mam ok 15 stopni, gdy będę wiedział że mam więcej pracy dzień wcześniej zostawię wodę destylowaną na zewnątrz i będę wymieniać na bieżąco. A na wiosnę pewnie kupię porządniejszy chiller.

Za namową Mirków już wiem, że muszę wymienić też wentylacje i zamontować porządny wydmuch. Tania przeróbka więc nie będzie problemu :)

A pracuję na RDWorks - mam spolszczoną wersję,
Pobierz bkwas - @mielonkazdzika dzięki :)

Chłodzenie przez najbliższe miesiące nie będzie pr...
źródło: comment_16679916683afRqN8ahYfYCtcej0sKrQ.jpg
@McKeyPL tak, bez większych problemów choć jeszcze sam nic nie próbowałem z plexi i nie wiem do jakiej grubości będzie ok.

Póki co tylko wypalam samemu na sklejce 3mm, jutro będę kombinować na 4 i 5mm.