Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bananatrain: a mobalytics dawalo oznaczenia w jungli z respami campow ale nie wiem czy nadal to dziala.

Byl tez jeszcze taki co dawal najwiecej kombinacji runek do wyboru.

Ale osobiscie mi sie zaden nie podoba, bo kazdy jest nastawiony na upo gracza. Jakby dawalo mozliwosc fsjnego filtrowania, np pokazanie uzytecznych stat i wybor runek pod konkretnego przeciwnika to by bylo spoko, a tak to pokazuje najpopularniejsze runki bez kontekstu, czyli
  • Odpowiedz
a mobalytics dawalo oznaczenia w jungli z respami campow ale nie wiem czy nadal to dziala.


@NewBlueSky: działa czy nie działa, rito zapowiedziało, że będzie/jest to traktowane jako oszukiwanie i karane. Nie może być żadnych overlayów w grze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drmscape2: wiem dlatego pisze ze moze nie dzialac jesli juz to wycofali.

@bananatrain: ogolnie warto dodac ze rito w kolejnym sezonie/patchach (mozliwe ze dodaja w przedsezonie, sezon sie za chwile konczy) ma dodać:
- sugerowane pathy
- peta
  • Odpowiedz
@bananatrain: wszystko co nie jest bazowane na zbugowanym Overwolf. Czyli dobry jest np. Mobalitycs. Masz możliwość wyboru runek popularne z dobrym wr i trochę mniej popularne (ale dużo gier) z dużo wyższym wr.
Fajna opcja, automatycznego eksportu runek, buildu, czasem jak gram aramy to zapominam bo słucham muzyki, coś czytam, a tak w sekunde przed rozpoczęciem gry mogę zmienić bohatera i będą dobre runy.

Jedyne co mi się nie podoba,
  • Odpowiedz
@Drmscape2: programistom aplikacji do cheatów zakładają rozprawy sądowe. Więc tu też powinni? Bo opcja czasów w dżungli wciąż dostępna: https://app.mobalytics.gg/lol/glp/app-download?int_source=homepage∫_medium=footer

"Mobalytics isn’t endorsed by Riot Games and doesn’t reflect the views or opinions of Riot Games or anyone officially involved in producing or managing League of Legends. League of Legends™ and Riot Games are trademarks or registered trademarks of Riot Games, Inc."

"porofessor.gg isn't endorsed by Riot Games and
  • Odpowiedz
@bananatrain: u.gg i blitz są partnerami riot games, więc nie dostaniesz bana.
https://support.blitz.gg/hc/en-us/articles/360033858952-Will-Blitz-get-me-banned-

Uwaga ma mobalytics z którego sam korzystam ale koniec z tym:) i uwaga na porofessor choć jest bardzo fajną apką, to jednak można otrzymać bana gdy włączysz jakąś bannable funkcję. Nie są partnerami riot.

z u.gg korzystają nawet partnerzy riot games, czyli popularni streamerzy (nie każdy streamer jest partnerem riot), u.gg jest również partnerem riot można przeczytać
  • Odpowiedz
Już po funkcjach aplikacji można zobaczyć kto stosuje się do zasad Riot Games, a kto nie: poro, mobalytics i inne mają wbudowane czasy w dżungli.

W u.gg nie ma czegoś takiego, słuchają się Riot Games, wypytują o wszystko, co można czego nie:) Overlay w grze daje minimalną ilość informacji, z resztą mi to nie potrzebne, ja chcę tylko runy przed grą i tyle:)

To samo blitz.gg minimalna ilość informacji https://blitz.gg/lol

Czasy
  • Odpowiedz
Sorry że tak pisze, ale sam wybieram apkę:)

Blitz chyba coś oszukuje z tym riot partner:) Nie widziałem jeszcze by jakiś streamer używał tej nakładki, jedynie u.gg.
Zainstalowałem blitz, i opcja czasów w dżungli jest domyślnie zaznaczona, niestety ale to jest zakazane przez riot. Na stronie nic nie wspominają o tych opcjach w grze, a jest ich masa w samej apce... Dla mnie oszustwo jak nic.

Więc pozostaje u.gg na overwolfie, bardzo dobra apka, tylko coś u mnie czasem freezuje overwolf:(
  • Odpowiedz
@husqvarna: Tak, pisałem wyżej, więc te wszystkie apki są legitne, ale tylko u.gg i blitz.gg współpracują z Riot Games. Nie ma w tych apkach nic bannable, skoro timery w dżungli są dozwolone (patrz blitz, u.gg) to ja bym się ładował w najbardziej intuicyjną apkę czyli porofessor, albo najmniej zbugowaną bez overwolf mobalytics.
  • Odpowiedz