Wpis z mikrobloga

Chłop szczerze opowiada o swoim koszmarze z gimnazjum i o tym jak wpłynęło to na resztę jego życia julce aspirującej na p$ychologa czy hui wie tam kogo. Oczywiście #przegryw nie znajdzie zrozumienia istoty swojego problemu u swej rozmówczyni, bo dla niej gimnazjum było dobrym okresem i miała wtedy dużo znajomych hihihi.

Najlepszą formą tarapi dla faceta jest zapisanie się na boks, kickboxing albo mma. Sparingi po których z kolegami przybijasz se piątkę działają lepiej na męską psychikę niż wyżalanie sie jakiejś nowoczesnej julce 300zł/h. Nie musisz się nawet mścić na swoich oprawcach bo sama świadomość że bez problemu byś ich naklepał w zupełności wystarcza.

Nigdy nie dajcie sobie wmówić że przemoc nie jest rozwiązaniem.
#fobiaspoleczna #psychologia
M.....2 - Chłop szczerze opowiada o swoim koszmarze z gimnazjum i o tym jak wpłynęło ...
  • 45
@MG42: one sygnalizują cnotę. Normiki generalnie jak uczą się czegokolwiek to robią to stricte dla statusu i pieniędzy. Nie potrafię tego dokładnie określić, być może język jest zbyt ograniczony - chodzi o to, że oni nie ANALIZUJĄ tego co się uczą. Oni po prostu uczą się tego za co przychodzą pieniądzę, a wraz z tym status, zatem mają ego #!$%@? większe od Jowisza i są architektami, psychologami, lekarzami bla bla bla.
@MG42: Teraz trochę czepialstwa - przemoc czy agresja. Przemoc jest stosowana przez silniejszego (z dużą przewaga) na słabszego. Agresja ma wiele form i tu nie musi ona być tak zła. Właściwie sama forma uzasadnionej agresji (obronna, prewencyjna) jest reakcja pożądana. Bronisz siebie bądź swoje interesy.
@Vedar: ale jak ma od razu pomyśleć jestem usper, fajny etc. Jeśli przez normikow byłeś wyszysdzany a lekarze mają w ciebie #!$%@? i traktują jak gówno w trawie..? Tylko dlatego że urodził się brzydszy niż inni.. Wiem po sobie ze to jets.. Eeeh ryj 3/10 jedynie ciotki uważają ze nie jestem taki brzydki i 3 dziewczyny z którymi byłem w związku..
@MG42: Tak, to przerażające. Gdyby tyczyło się tylko samic, to teoretycznie można by wyjaśnić to naukowo, że nie chcą słabych genów itp, ale jak jesteś poniżej przeciętnej, to nie będziesz "istnieć" nawet wśród osób tej samej płci. @Vedar: Trudno, żeby było inaczej, skoro społeczeństwo pokazało mu, gdzie jego miejsce. Najgorsze to oszukiwać samego siebie i wmawiać sobie, że jest inaczej, niż jest.