Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to jak słyszę, że synowie samotnych i/lub nadopiekuńczych matek mają skłonności do ryzyka, przestępczości, ogólnie wiecie dynamiczniaki. Tymczasem ja ku*wa i reszta na tagu z tym problemem to #!$%@? życiowe żyjące w lęku i samotności, prawictwie itp robili badania na czarnych w USA wychowanych przez ulice i powielają te brednie #przegryw #samotnamatka #toksycznamatka ##!$%@? #toksycznirodzice
  • 6
  • Odpowiedz
@mzlg: A co z teorią, że taki chłop staje się zniewieściały?
Kobiety najwyżej cenią sobie bezpieczeństwo, a skoro chłop nabiera cech żeńskich...
Może ci, co się z tego wyrwali i nie wylądowali na tagu kompensują to przesadnie agresją, bo jak tego nie robią to po nich ludzie cisną, że są zniewieściali. Ogólnie to nie są tacy jak w badaniu, ale muszą się tacy stać, żeby być postrzeganymi za normalnych, a gdy
  • Odpowiedz
@Nemayu: ja hmm z jednej strony próbuję stać się męskim ale z drugiej ciągnie mnie do bycia zniewieściałym, w relacji z kobietą silną i prowadzącą związek bym się odnalazł zarówno w strefie związkowej jak i łóżkowej
  • Odpowiedz
@mzlg: tylko podziwiam ludzi, którzy potrafią się wyrwać, gdy matka uczy cię leku do wszystkiego trudno się wyrwać i żyć w ryzyku, na spontanie i dynamicznie, ja nie potrafię tak
  • Odpowiedz
@mzlg: umiałem/umiem tak żyć.... I co? Myślisz że jestem szczęśliwszy? Nie.... Cudem uniknąłem więzienia, naruchałem się, narobiłem dymu i przestałem bo stwierdziłem że gówno mi to dało. Teraz pewnie żyje tak samo jak ty.... Znużony i bezsilny
  • Odpowiedz