Wpis z mikrobloga

Mam 35 lat nigdy wcześniej nie paliłem a teraz chyba się uzależniłem od #nikotyna.
Po #marihuana mam mgłę w głowię nie wiem co się dzieje i chce mi się spać.
Po #alkohol mam kaca i też źle mi się myśli.
Po nikotynie czuję lekki szum ale dobrze mi się myśli rozmawia świetnie się pracuje. Czuję relaks i skupienie jednocześnie. Nie czuję się leniwy a i przyjemnie się robi różne rozrywki jak gry czy oglądanie filmów. Nie rozumiem hejtu na nią.
Palę od tygodnia. Palę tylko smakowe epapierosy więc nie szkodzi płucom bardzo a i nie śmierdzę. Najlepsze dragi jakie w życiu próbowałem bo nie ma tak naprawdę mocnych efektów ubocznych.

#narkotykizawszespoko #narkotyki
  • 35
  • Odpowiedz
@ArcyPrzegryw: Why? Za zioło na miesiąc 600 pln. Za palenie wyliczyłem wyjdzie mnie 60 pln. Bo nie paliłbym papierosów a czystą nikotynę w smakowych liquidach.
Zdrowotnie mniej znacznie szkodzi. Pobudza umysł i ciało a nie powoduje kaca.
Co jest nie tak?
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Mam nawet więcej na liczniku i poza kilkoma próbami za nastolatka, nigdy nie paliłem. Ani zdrowe, ani tanie, a w dodatku coraz mniej akceptowalne. Szkoda zdrowia i kasy. Nawet na elektroniczne podróby.
  • Odpowiedz
@ak44: To jest chyba jedyna zaleta - na żadną inną używkę (poza kofeiną) nie możesz sobie zrobić przerwy w pracy i się "socjalizować" z innymi.
- Panie kierowniku, ja tylko ścieżkę jedną wciagnę i zaraz wracam na taśmę. Nie, nie wróci... :)

  • Odpowiedz
  • 0
@masz_fajne_donice a czemu służą te tabletki?
W skrócie. Gratuluję nadmiaru chromosomów. Na własne życzenie wskakujesz w ciężki nałóg który ma zgubne efekty. No ale przecież fajnie się gada.
  • Odpowiedz
@ak44: Uzasadnienie dałem wcześniej. Natomiast na twoje odradzanie wyjaśniam dlaczego jest lepszy niż alternatywy a nie widziałem na wykopie jeszcze żeby ktoś pisał o paleniu zielska i ktoś mu tak odradzał. Albo piciu alkoholu. WTF.
  • Odpowiedz
  • 0
@masz_fajne_donice usprawiedliwienie ponad wszystko! Pisze ci że to jest zgubne bo sam siedzę głęboko w tym bagnie z którego małymi krokami wychodzę. To nie jest ku... smaczna chmurka tylko ciężkie uzależnienie.
  • Odpowiedz
Why? Za zioło na miesiąc 600 pln. Za palenie wyliczyłem wyjdzie mnie 60 pln. Bo nie paliłbym papierosów a czystą nikotynę w smakowych liquidach.

Zdrowotnie mniej znacznie szkodzi. Pobudza umysł i ciało a nie powoduje kaca.

Co jest nie tak?


@masz_fajne_donice: Baka i nikotyna poza tym, że uzależniają i się je pali to ogólnie dwie różne używki, więc porównanie jest trochę dziwne. Jak chcesz w miarę "fajne" uzależnienie to zacznij pić
  • Odpowiedz